سرویس: سیاسی کد خبر: 95897 ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

برگزاری جلسات مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در شهرستان های استان

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات این مجمع در شهرستان های استان خبر داد.

برگزاری جلسات مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در شهرستان های استان

به گزارش خاورستان،حسین خسروی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:جلسه مجمع نمايندگان  مردم استان خراسان جنوبی  در مجلس شوراي اسلامي دوشنبه شب  در محل ساختمان مجلس شوراي اسلامي  با حضور چهار نماینده استان برگزار شد.

وی با تاکید بر منافع ملی و استانی و رسیدگی بر مشکلات استان افزود: نباید به خاطر تفاوت دیدگاه‌هامسائل حاشیه ای از منافع مردم و حل مشکلات دور شویم و خوشبختانه هر چهار نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی بر برپایی منظم جلسات  مجمع نمایندگان و رسیدگی به مشکلات مردم تاکید دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان افزود: هدف از برپایی مجمع نمایندگان استان خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم و استان است و مجمع نمایندگان استان با قدرت جلسات را برگزار و گزارش فعالیت ها را به مردم ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به مصوبات این جلسه افزود:جلسات مجمع نمايندگان استان هر هفته بجز هفته اي كه نمايندگان در حوزه هاي انتخابيه خويش هستند در محل دفتر نمايندگان‌ در‌‌‌‌‌‌‌‌ تهران برگزار خواهد شد.

خسروی عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد جلسات مجمع نمايندگان استان هر ماه  یک مرتبه در مرکزاستان جهت بررسی و رسیدگی به وضوعات و مشکلات مطرحه شده برگزار شود .

وی افزود: یکی دیگر تصمیات این جلسه این بود که در صورت نیاز بنا به درخواست نماينده هر حوزه انتخابیه جهت بررسي يك موضوع مشخص جلسه مجمع نمايندگان در شهرستان آن حوزه انتخابیه براي بررسي و حمايت بيشتر برگزارگردد.

انتهای پیام/ 3

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب