سرویس: اجتماعی کد خبر: 95886 ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

سرپرست اداره ورزش و جوانان بیرجند خبر داد

توقف عملیات ساخت خانه جوان بیرجند به دلیل کمبود اعتبار

شیردل به توقف ساخت خانه جوان بیرجند اشاره کرد و گفت: حدود چهار ماه است که عملیات عمرانی این پروژه به علت کمبود اعتبار متوقف شده است.

توقف عملیات ساخت خانه جوان بیرجند به دلیل کمبود اعتبار

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد شیردل سرپرست اداره ورزش و جوانان بیرجند صبح امروز در اولین ستاد ساماندهی امور جوانان بیرجند در سال جاری، اظهار کرد: سال گذشته پنج جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بیرجند در حوزه هفته جوان و گفت‌وگوهای خانواده‌محور، اوقات فراغت، اشتغال و ازدواج، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

وی افزود: در حوزه‌های مختلف اوقات فراغت این ستاد  ۳۲ هزار و ۸۳۴ برنامه در ۲۴۴ پایگاه اجرا شده است.

 سرپرست اداره ورزش و جوانان بیرجند گفت: برای برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت باید نشست‌هایی را با سمن‌ها، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی داشته باشیم تا به یک جمع‌بندی برسیم و بر اساس پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم بهترین اوقات فراغت را برای نوجوانان و جوانان رقم بزنیم.

وی از راه اندازی پویش‌های مردمی سمن‌ها و هیئت‌های ورزشی در تابستان امسال خبر داد و تصریح کرد: طراحی سایت ویژه اوقات فراغت و بهره‌گیری از سامانه شاد دانش‌آموزی برای دوره‌های مجازی آموزشی از جمله برنامه‌های اوقات فراغت است.

شیردل به توقف ساخت خانه جوان بیرجند اشاره کرد و افزود: حدود چهار ماه است که عملیات عمرانی این پروژه به علت کمبود اعتبار متوقف شده است.

وی با اشاره به این‌که ساخت این پروژه تاکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: برای اتمام عملیات عمرانی و تجهیز خانه جوان به 2.5 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

شیردل با اشاره به این‌که در حال حاضر 16 سمن در بیرجند فعال هستند، تصریح کرد: پیش‌بینی شده نرخ رشد سمن‌ها در بیرجند در سال جاری 20 درصد باشد.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب