سرویس: اجتماعی کد خبر: 95867 ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۵

مدیر کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد

بهره‌برداری از محورهای روستایی افضل آباد - کلاته حبیب به طول13 کیلومتر در نهبندان

جلال‌زاده از بهره‌برداری محورهای روستایی افضل آباد - کلاته حبیب به طول13 کیلومتر و محور روستایی گرو - چشمه زرد– برک به طول 4 کیلومتر، تا پایان شهریور ماه سال 99 خبر داد.

بهره‌برداری از محورهای روستایی افضل آباد - کلاته حبیب به طول13 کیلومتر در نهبندان

به گزارش خاورستان، اسداله جلال‌زاده مدیر کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از بهره برداری محور های روستایی افضل آباد - کلاته حبیب  به طول13 کیلومتر – و محور روستایی گرو - چشمه زرد– برک به طول 4 کیلومتر، تا پایان شهریور ماه سال 99 خبر داد.

وی در ادامه گفت: طی یک ماه اخیر قرارداد با پیمانکاران ابنیه فنی و پخش آسفالت منعقد و تعداد 13 دستگاه ابنیه فنی و 17 کیلومتر طول محور با مبلغ 250 میلیارد تومان اجرا و  به بهره برداری خواهد رسید.

جلال‌زاده افزود: در راستای وظایف سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای و به لحاظ افزایش سطح ایمنی کاربران جاده‌ای محورهای روستایی افضل آباد - کلاته حبیب و گرو – چشمه زرد – برک که جرو  طرح های ابرار است که با تخصیص های به موقع تا پایان سال مالی به بهربرداری خواهد رسید.

مدیر کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی تصریح کرد: علاوه بر شروع به کار پیمانکار ابنیه فنی در محور افضل آباد - کلاته حبیب حدود 2 کیلومتر محور اسفالت و شش کیلومتر محور عملیات زیر سازی آن توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نهبندان تکمیل و مابقی آن جهت تسریع در اتمام پروژه توسط آن اداره به صورت امانی در حال زیر سازی و اجرا بوده و همچنین 4 کیلومتر محور گرو – چشمه زرد – برک عملیات زیر سازی آن تکمیل شده است.

وی گفت: ایمن سازی و لکه گیری محورهای روستایی به صورت روزانه در حال انجام  است که بر اساس اولویت و تخصیص اعتبارات عملیات روکش آسفالت و تبدیل آبنما به پل در محور های روستایی صورت خواهد گرفت.

جلال زاده در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته و تخصیص قیر به اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نهبندان عملیات 6 کیلومتر آسفالت رگلاژی محورروستایی حیدر آباد به صورت امانی انجام شده است.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب