سرویس: اخبار استان کد خبر: 95751 ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد

دستگیری 6 آدم‌ربا در خراسان‌جنوبی

شجاع از دستگیری 6 آدم ربا و آزادسازی گروگان 24 ساله در کمتر از 2 ساعت طی عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.

دستگیری 6 آدم‌ربا در خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی از دستگیری 6 آدم ربا و آزادسازی گروگان 24 ساله در کمتر از 2 ساعت طی عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.

وی افزود: سحرگاه دیروز تعدادی از افراد با مراجعه به منزل فردی در شهرستان سرایان وی را با تهدید ربوده و به نقطه نامعلومی منتقل کردند که بلافاصله با اطلاع موضوع به پلیس، تیم‌های ویژه رهایی گروگان موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: بررسی‌های مأموران پلیس حاکی از این بود که آدم ربایان به طرف شهرستان بیرجند حرکت کرده‌اند که موضوع به تیم‌های گشت کنترلی 110 اعلام شد و مبادی ورودی و خروجی شهرها کنترل شد.

شجاع با بیان این‌که یکی از تیم‌های گشت نامحسوس مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان جنوبی به 3 خودروی پژوی متوقف شده در میدان فرودگاه شهرستان بیرجند مشکوک شدند، افزود: با پشتیبانی عملیاتی مأموران یگان امداد، بعد از بررسی کمتر از 2 ساعت از وقوع آدم ربایی، خودروها توقیف و 6 آدم ربا دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: مأموران گروگان 24 ساله را در یکی از خودروها شناسایی کردند که خودروها و 6 متهم آدم ربایی توقیف و به پلیس آگاهی منتقل و به مقام قضائی معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس، انگیزه آدم ربایان مباحث مالی مطرح شده که تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب