سرویس: اجتماعی کد خبر: 95743 ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

تائید صلاحیت 106 نامزد انتخابات مجامع هلال احمر در خراسان جنوبی/ شمارش معکوس آغاز شد

رضایی گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور با نامزدی 106 نفر در 23 خرداد ماه برگزار می شود.

تائید صلاحیت 106 نامزد انتخابات مجامع هلال احمر در خراسان جنوبی/ شمارش معکوس آغاز شد

به گزارش خاورستان، محمد رضا رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری پنجمین‌ دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر بیان کرد: این انتخابات با هدف استفاده از ظرفیت اعضای هلال احمر در تصمیم گیری و سیاست گذاری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه فرآیند برگزاری این دوره از انتخابات از هفته پایانی فروردین ماه آغاز شده است، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، در همان نخستین گام بر رعایت الزامات بهداشتی تاکید و تمهیدات مورد نیاز اندیشیده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هر چهار سال یک بار در همه مراکز جمعیت هلال احمر کشور برگزار می شود.

رضایی با بیان این که در حال حاضر 25 هزار و 913 نفر با جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی همکاری می کنند، افزود: از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۷۶ نفر واجد شرایط اخذ رای در انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هستند.

وی ادامه داد: 123 نفر برای شورای اجرایی و بازرسی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نامزد شده اند که بعد از بررسی های انجام شده در ستاد اجرایی هیئت نظارت شهرستانی و استانی، 106 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: انتخابات ساعت 9 صبح روز جمعه ۲۳ خردادماه سال جاری در کلیه شعب استان آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در صورت به حد نصاب نرسیدن مجمع شهرستان (حضور دو سوم اعضا) جلسه بعدی پس از نیم ساعت در همان محل با حضور هر تعداد اعضا با استقرار هیأت رئیسه سنی و سپس هیأت رئیسه دائم رسمیت داشته و رای گیری آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب