سرویس: اقتصادی کد خبر: 95742 ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:

634 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی رمضان خراسان‌جنوبی تشکیل شد

تهوری از تشکیل بیش از 634 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

634 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی رمضان خراسان‌جنوبی تشکیل شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران از تشکیل بیش از 634 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

وی افزود: در این طرح 3 هزار و 633 مورد بازرسی توسط تیم های بازرسی صورت گرفته که در این بین 61 پرونده تخلف به ارزش 634 میلیون و 467 هزار و 690 ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان این‌که در این مدت دو هزار و 23 مورد گزارش مردمی نیز از طریق سامانه 124 دریافت شده است بیان کرد: از محل رسیدگی به شکایات مردمی مبلغ 6 میلیارد و 623 میلیون و 13 هزار ریال به شاکیان برگشت داده شد.

تهوری عنوان کرد: این طرح با هدف کنترل و پایش وضعیت عرضه و قیمت اقلام اولویت‌دار به خصوص اقلامی نظیر شکر، برنج، خرما، روغن، لبنیات، گوشت مرغ، گوشت قرمز و ... از سوم اردیبهشت ماه 99 لغایت هشتم خردادماه انجام و علاوه بر بازرسان سازمان از ظرفیت‌های اتاق اصناف، پلیس نظارت براماکن عمومی، تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان در قالب گشت های مشترک استفاده شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب