سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 95691 ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

خبرهای کانال پلیس 11 خرداد

از کشته شدن راکب موتور سوار تپه طاق تا پایان جولان سارقان موتورسیکلت در شهرستان درمیان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس از جان باختن راکب 15 ساله موتورسیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی در برخورد با سواری پژو 405 در روستای تپه طاق این شهرستان خبر داد.

از کشته شدن راکب موتور سوار تپه طاق  تا پایان جولان سارقان موتورسیکلت در شهرستان درمیان

به گزارش خاورستان، محمود علی‌پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس از جان باختن راکب 15 ساله موتورسیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی در برخورد با سواری پژو 405 در روستای تپه طاق این شهرستان خبر داد.

وی افزود: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی110مبنی برتصادف یک موتورسیکلت با سواری پژو 405 در ورودی روستای تپه طاق شهرستان طبس، بلافاصله نیروهای امدادی و ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند راکب 15ساله موتورسیکلت پس از برخورد با شواری پژو 405 به شدت مجروح شده است که بلافاصله توسط هلال احمر به بیمارستان ولیعصر بردسکن منتقل شد که به دلیل شدت جراحات در بیمارستان جان باخت.

 علی پور با اشاره به فاقدگواهینامه بودن و عدم استفاده از کلاه ایمنی راکب موتورسیکلت تصریح کرد: صحنه تصادف توسط کارشناسان پلیس راه بازدید شد و علت تامه تصادف عدم رعایت فاصله طولی از جانب راکب موتورسیکلت تشخیص داده شد.

کشف بیش از 3 كيلو هروئین درشهرستان فردوس

علیرضا فولادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه بامواد مخدر با همکاری پاسگاه باغستان شهرستان فردوس، هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک سواری پژو 405مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی بیشتر متوقف كردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو 3 كيلو و 250 گرم هروئین كه به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود كشف كردند.

فولادی تصريح كرد: در این رابطه 2 نفر متهم دستگیر شدند که با تشکیل پرونده پس از طی مراحل قانونی به مراجع قضايی معرفی و روانه زندان شدند.

پایان جولان سارقان موتورسیکلت در شهرستان درمیان / کشف 9 موتورسیکلت سرقتی  

حسن دشتستانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای موتورسیکلت دراین شهرستان خبر داد.

وی افزود: با وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهر اسدیه و ایجاد جو نا امنی، موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان افزود: مأموران با تشکیل تیم‌های ویژه موضوع را پیگیری کردند که با اقدامات اطلاعاتی و انجام گشت زنی هدفمند به 2 سارق سابقه دار مشکوک شدند و آنان را تحت نظر قرار دادند.

دشتستانی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی 2 متهم شناسایی شده را دستگیر و بازجویی کردند که متهمان دستگیر شده به 9 فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان درمیان اعتراف کردند و موترسیکلت های سرقتی کشف شد.

وی با اشاره به این که متهمان با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند؛ تصریح کرد: در کنار اقدامات فرهنگی و توجيهی مردم در مجالس مختلف و جلسات آموزش همگانی با هدف جلب مشارکت های مردمی در پيشگيری از سرقت، گشت زنی‌های هدفمند در کاهش جرائم و کشف آن ها بسيار مفيد و موثر خواهد بود.

دشتستانی خواستار همکاری بيشتر مردم و مسئولان دولتی با پليس و اعلام موارد مشکوک از طريق فوريت های پليسی 110 شد.

كشف 304 کیلوگرم حشیش و تریاک در خراسان جنوبی

مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از كشف  254 کیلو  و 100 گرم حشیش و 49 کیلو و 900 گرم تریاک در بازرسی از سواری سمند در شهرستان نهبندان خبر داد.

وی افزود: مأموران پاسگاه عربخانه شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری سمند مشکوک شدند و به راننده  خودرو  دستور ایست دادند که راننده سمند به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و با سرعت زیاد متواری شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران سواری سمند را تعقیب کردند که خودرو بر اثر عدم توانایی راننده منحرف و واژگون شد و راننده آن قبل از رسیدن مأموران با استفاده از تاریکی شب متواری شد.

شجاع با بیان این‌که عملیات پلیس برای دستگیری متهم متواری شده ادامه دارد؛ تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو  254 کیلو  و 100 گرم حشیش و 49 کیلو و 900 گرم تریاک کشف کردند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب