سرویس: اخبار استان کد خبر: 95682 ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح کرد

آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی

داعی گفت: آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اول و دوم ثبت نام طرح اقدام ملی نسبت به ثبت نام اقدام کردند باید طبق برنامه زمانبندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی

وحید داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، از آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی خبر داد.

وی افزود: آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اول و دوم ثبت نام طرح اقدام ملی نسبت به ثبت نام اقدام کردند باید طبق برنامه زمانبندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir  نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی بیان کرد: متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به اداره کل راه و شهرسازی  تحویل نداده اند و یا در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری نکردند می‌توانند بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سایت tem.mrud.ir نسبت به این امر اقدام کنند.

داعی عنوان کرد: زمان مراجعه هر متقاضی جهت بارگذاری مدارک از طریق پیامک به آنها اعلام می‌شود و لازم است متقاضیان صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه کرده و اقدام به بارگذاری مدارک کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم ثبت نام و نیز افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال کردند برای ثبت‌نام و بارگذاری مدارک از روز سه شنبه 13 خردادماه تا اطلاع ثانوی می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir  نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام اقدام کنتد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و همچنین زمانبندی ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و نیز زمانبندی بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب