سرویس: اجتماعی کد خبر: 95667 ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

مشکل ۱۰ ساله فاضلاب قاین برطرف شود

اسحاقی گفت: مشکل فاضلاب مجتمع هزار واحدی قاین از جمله مشکلاتی است که ۱۰ سال می شود در این شهر به وجود آمده و باید برطرف شود.

مشکل ۱۰ ساله فاضلاب قاین برطرف شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در مراسم اقتتاح سد سیاهو با بیان این که مشکل فاضلاب به دغدغه ای برای مردم قاین تبدیل شده، اظهار کرد: مشکل فاضلاب مجتمع هزار واحدی قاین از جمله مشکلاتی است که ۱۰ سال می شود در این شهر به وجود آمده و باید برطرف شود.

وی با بیان این که بحث فاضلاب در قاین بدتر از کرونا است، افزود: مردم سه ماه است با کرونا درگیر هستند اما مشکل فاضلاب قاین ۱۰ سال است مردم را درگیر کرده و باعث بیماری مردم شده است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در مورد انتقال آب به قاین از دشت آهنگران بیان کرد: اگر آبرسانی از این طریق برای قاین انجام شود به نفع کشور، استان و ماندگاری مردم در روستاهای مرزی است.

اسحاقی عنوان کرد: از بحث انتقال آب از آهنگران ۱۴۷ روستا و ۵ شهر ذی نفع هستند و لازم است به زودی آغاز شود.

وی خطاب به وزیر نیرو تأکید کرد: خواهش می کنم مانند #پویش_الف_ب_ ایران پویش "نذر آب" را راه اندازی کنید.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان قاین و زیرکوه برخی از روستاها دارای آب شور است که مردم نمی توانند بخورند و برای شست و شو استفاده کنند.

اسحاقی خاطرنشان کرد: با توجه به ارادت وزیر نیرو به سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) تقاضا دارم هر موقع آب نوشیدید به یاد مردم روستاهای قاین و زیرکوه باشید.

وی افزود: اگر آب را به کام مردم برسانید روز محشر مورد تفقد امام حسین (ع) خواهید بود.

انتهای پیام/127/ 11/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

زارعی
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰

سلام علیکم ضمن عرض سلام وخیرمقدم به وزیرمحترم نیرووهمراهان خصوصانماینده پرتلاش شهرستانهای قاینات وزیرکوه بعرض برسانم روستای پردان باجمعیت بیش از۷۰۰نفرساکن ازآب آشامیدنی محرومندومثل آدمهای نخستین زندگی میکنندخواهشمندم فکری به حال مابکنیدضمناازپیگیری نماینده خوب ومردمی شهرستانمان تقدیروتشکرمینماییم موفق باشیدزارعی


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب