سرویس: اجتماعی کد خبر: 95634 ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

معاون مشارکت‌های مردمی و استقلال بهزیستی خراسان جنوبی خبر داد

جمع آوری بیش از 4 میلیارد ریال کفاره و فطریه توسط بهزیستی خراسان‌جنوبی

رحیمی گفت: تاکنون از تعداد ۶۸۰ صندوق زیر پوشش بهزیستی استان خراسان‌جنوبی مبلغ ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کفاره و فطریه جمع آوری شده است.

جمع آوری بیش از 4 میلیارد ریال کفاره و فطریه توسط بهزیستی خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن رحیمی معاون مشارکت‌های مردمی و استقلال بهزیستی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران،گفت: تاکنون از تعداد ۶۸۰ صندوق موسسات دولتی و غیردولتی برگزیده زیر پوشش بهزیستی استان در ۳۴۰ پایگاه، مبلغ ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کفاره و فطریه جمع آوری شده است.

وی افزود: سال گذشته جمع مبالغ فطریه و کفاره یک‌هزار و ۳۶۰ صندوق که در ۴۵۰ پایگاه مستقر بوده ۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال فطریه و کفاره جمع آوری شده بود.

معاون مشارکت‌های مردمی و استقلال بهزیستی خراسان جنوبی بیان کرد: امسال میزان کمک‌های جمع آوری شده حدود ۱۵ درصد افزایش داشته است.

رحیمی عنوان کرد: میزان کفاره جمع آوری شده توسط موسسات خیریه و مراکز غیردولتی برگزیده تحت نظارت بهزیستی استان یک میلیارد و 796 میلیون ریال و میزان فطریه جمع آوری شده توسط موسسات خیریه و مراکز غیر دولتی ، دو میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال است.

وی افزود: میزان فطریه مراکز دولتی ادارات و نمایندگی‌های بهزیستی شهرستان‌ها ۱۳۲ میلیون و ۶۴۷ میلیون ریال و میزان کفارات جمع آوری شده توسط مراکز دولتی نیز ۱۰۹ میلیون و ۱۲۶ هزار ریال بوده است.

معاون مشارکت‌های مردمی و استقلال بهزیستی خراسان جنوبی  ضمن تقدیر از مردم خدا جوی استان و ارزوی قبولی طاعات و بندگی های مؤمنان و روزه داران، گفت: شماره کارت مجازی بانک مرکزی به شماره 6367957079939448 جهت واریز وجوه فطریه و کفاره ی مردم استان در نظرگرفته شده است.

رحیمی اظهار کرد: کمک‌های جمع آوری شده برای تامین مایحتایج معلولان شدید و خیلی شدید، جسمی حرکتی، ذهنی که در مراکز شبانه روزی نگهداری می شوند، معلولان بی سرپرست، کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست مراکز شبه خانواده و همچنین کمک به خانواده‌های نیازمند که سرپرست خانوار معلول می باشد، زنان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، همچنین آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از کرونا که به لحاظ درآمدی و مایحتاج ضروری زندگی نیاز به کمک دارند هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب