سرویس: سیاسی کد خبر: 95611 ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶

امام جمعه نهبندان:

اقدام احمقانه آمریکا، نیروی انتظامی را در دل ملت ایران عزیزتر می‌کند/ تیر آمریکا در تحریم کشورها همیشه به سنگ خورده است

حجت‌الاسلام خزاعی گفت: آمریکا فکر می‌کند اگر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شخصیت های نیروی انتظامی را تحریم کند می‌تواند بین ملت و نیروی انتظامی فاصله ایجاد کند در حالی‌که این کار احمقانه آمریکا، نیروی انتظامی را در دل ملت ایران عزیزتر می‌کند.

اقدام احمقانه آمریکا، نیروی انتظامی را در دل ملت ایران عزیزتر می‌کند/ تیر آمریکا در تحریم کشورها همیشه به سنگ خورده است

حجت‌الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، در مورد تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از طرف آمریکا، اظهار کرد: دشمنیِ آمریکا با کشور ایران دشمنیِ دیرینه‌ای است و مربوط به سال‌های اخیر نمی‌شود.

وی افزود: آمریکا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی از سال 1332 تا سال 1357 دولت قانونی ایرانی را برکنار و با مسلط کردن رژیم کودتا 25 سال در کشور حکومت کرد.

امام جمعه نهبندان بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز تاکنون دشمنی آمریکا بیش از 4 دهه می‌شود که ادامه دارد.

حجت الاسلام خزاعی عنوان کرد: نمونه آشکار دشمنی آمریکا با ایران، تحریم‌ها است. تحریم‌هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علیه جمهوری اسلامی بکار گرفته شد و نهادها و افراد مختلفی را تحریم می‌کند.

وی اظهار کرد: آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح و شخصیت های حقیقی و حقوقی را در کشور تحریم کرد و اخیرا نیز بحث تحریم نیروی انتظامی را به میان آورده است.

نیروی انتظامی مولود انقلاب اسلامی است/ میزان رضایت شهروندان در ایران از پلیس بسیار خوب و زبانزد است

امام جمعه نهبندان تصریح کرد: الحمدلله نیروی انتظامی جمهوری اسلامی جایگاه خاصی در بین ملت ایران دارد و این نیروی فداکار مولود انقلاب اسلامی است. نیروی انتظامی همواره نیرویی جان برکف است و همیشه در خدمت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهد بود.

حجت‌الاسلام خزاعی بیان کرد: امروز پلیس ایران رابطه بسیار صمیمی و مهربانی با شهروندان دارد و میزان رضایت شهروندان از پلیس بسیار خوب و زبانزد است. آمریکا نمی‌خواهد که این اعتماد عمومی بین پلیس و مردم برقرار باشد لذا اقدام به تحریم نیروی انتظامی ایران کرده است.

وی افزود: آمریکا فکر می‌کند اگر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شخصیت های نیروی انتظامی را تحریم کند می‌تواند بین ملت و نیروی انتظامی فاصله ایجاد کند در حالی‌که این کار احمقانه آمریکا، نیروی انتظامی را در دل ملت ایران عزیزتر می‌کند.

آمریکا هیچ کاری از تحریم‌ها پیش نبرده است

امام جمعه نهبندان گفت: امروزه به وضوح مشاهده می‌کنیم که آمریکا هیچ کاری از تحریم‌ها پیش نبرده است.

حجت‌الاسلام خزاعی به اقدام بسیار مهم ایران در حمایت از کشور ونزوئلا اشاره کرد و افزود: کشور ونزوئلا تحریم نفتی بود اما کشور ایران طی روزهای گذشته چند کشتی حامل سوخت را به ونزوئلا ارسال کرد و آمریکا هیچ غلطی نتوانست در تحریم ایران و در تحریم کشورهای دیگر انجام دهد.

تیر آمریکا در تحریم کشورها به سنگ خورده است

وی تصریح کرد: تیر آمریکا در تحریم کشورهای دیگر از جمله سوریه و عراق به سنگ خورده است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران روز به روز بر قله اعتلا و پیروزی ایستاده است.

امام جمعه نهبندان تاکید کرد: باید تمام ملت ایران، مسئولان، شخصیت‌ها و دولت‌مردان و... در مقابل این اقدام احمقانه آمریکا، دفاع جانانه‌ای از نیروی انتظامی داشته باشیم.

حجت‌الاسلام خزاعی با اشاره به اقدام سال گذشته آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مورد هجمه قرار دادن این نهاد ولایی و انقلابی، گفت: همان‌گونه که سال گذشته تمام مردم کشور از اقشار مختلف و مسئولان، شخصیت‌ها، دولتمردان، هنرمندان و ... شعار "من یک سپاهی هستم" را سر دادند و حمایت خود را از سپاه اعلام کردند در این مقطع زمانی نیز باید همان حمایت‌ها را از نیروی خدوم انتظامی این جان برکفان و حافظان امنیت داشته باشند تا تیر آمریکا مانند همیشه به سنگ بخورد.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب