سرویس: اخبار استان کد خبر: 95450 ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی:

۷۰ کیلومتر از محورهای شهرستان نهبندان در حال احداث باند دوم است

داعی گفت: حدود ۷۰ کیلومتر از محورهای شهرستان نهبندان در حال احداث باند دوم می‌باشد که این میزان عملیات راه سازی در شهرستان نهبندان بی سابقه است.

۷۰ کیلومتر از محورهای شهرستان نهبندان در حال احداث باند دوم است

به گزارش خبرنگار خاورستان، وحید داعی مدیرکل راه وشهرسازی خراسان‌جنوبی طی سفری که 18 فروردین ماه به شهرستان نهبندان داشت ضمن بازدید از محورهای شهرستان، با مجید بیکی فرماندار نهبندان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. 

وی در این دیدار افرود: به زودی مناقصه اجرای ۲۴ کیلومتر از باند دوم محور نهبندان - زابل و همچنین ۳۰ کیلومتر دیگراز باقیمانده محور نهبندان - سربیشه برگزار خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: حال پس از گذشت بیش از یک ماه امروز ۲۴ اردیبهشت ۹۹ با پیگیری‌های صورت گرفته توسط اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، حمایت‌های استاندار و مساعدت وزیر راه وشهرسازی این امر محقق و آگهی فراخوان مناقصه عمومی این دو محور منتشر شد که در زمان تعیین شده کمیسیون مناقصه برگزار، پیمانکاران مشخص و عملیات اجرایی آغازخواهد شد.

داعی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز بجز پروژه‌های فوق، مجموعا حدود ۷۰ کیلومتر از محورهای شهرستان نهبندان در حال احداث باند دوم است که این میزان عملیات راه سازی در شهرستان نهبندان بی سابقه می‌باشد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب