سرویس: اجتماعی کد خبر: 95417 ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲

مولوی حقیقی در گفتگوبا خاورستان:

با جدیت از رزمایش کمک مومنانه حمایت می‌کنم

خواننده جوان خراسان جنوبی گفت: با جدیت از رزمایش کمک مومنانه حمایت می کنم و باید همه اقشار آسیب دیده و هنرمندان مورد توجه قرار بگیرند.

با جدیت از رزمایش کمک مومنانه حمایت می‌کنم

عبدالله مولوی حقیقی، مجری و خواننده خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، به اجرای رزمایش کمک مومنانه در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند رزمایش کمک مومنانه باید عادلانه و در بین اقشاری باشد که آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و افراد آبرومندی هستند.

وی افزود: کسبه، کارگران و مشاغل آزاد شاید بیشترین آسیب را از این شرایط کنونی دیده اند که باید سعی شود در این رزمایش این افراد مورد توجه قرار بگیرند.

این هنرمند خراسان جنوبی ضمن تاکید بر اینکه من با جدیت از رزمایش کمک مومنانه و سخنان امام خامنه ای در این خصوص حمایت می کنم، خاطرنشان کرد: در توزیع این اقلام خیلی باید دقت شود آبروی مومن خیلی مهم است و باید طوری در بین اقشار آسیب دیده توزیع شود که آبروی افراد حفظ شود.

مولوی حقیقی ضمن اشاره به اینکه باید در توزیع این کمک ها مدیریت صورت بگیرد، یادآورشد: هنوز خیلی از افرادی هستند که بسته های حمایتی به آنها نرسیده است و با توجه به اینکه مردم خراسان جنوبی خیران بسیاری دارد شایسته است تا با بررسی های جامع همه افراد آسیب دیده حمایت شوند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این ایام کمک های بسیاری توسط خیلی از ارگان ها، هیئتی ها، گروه های جهادی و موسسات خیریه انجام شده است اما هنوز جای کار دارد و بسیاری ازافراد هنوز از وضعیت اقتصادی خود در این شرایط گلایه مند هستند که این افراد نیز باید مورد توجه قرار بگیرند.

این هنرمند خراسان جنوبی اظهارکرد: در این ایام تمام ارگان ها و نهادها پای کارآمدند به طوری که خیلی از کمک ها خودجوش و به صورت ناشناخته صورت گرفت و در شمال شهر بیرجند حساب های دفتری افراد نیازمند تسویه حساب شد که این نوع تفکرات و اقدامات جای تقدیر دارد.

مولوی حقیقی گفت: در توزیع سبدهای حمایتی باید خیلی دقت شود و باید افراد آبرومندی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند و آسیب دیدند مورد حمایت قرار بگیرند.

وی بیان کرد: در ایام کرونا طیفی از هنرمندان به همین واسطه اجرای برنامه هایی که داشتند زندگی شان پیش می رفته است که باید مجموعه های فرهنگی و هنری استان این موضوعات را جدی بگیرند و مطمئن باشید در بین آنها، افراد آسیب دیده هستند.

مولوی حقیقی ضمن تاکید بر این که این کمک ها طبق فرموده رهبر معظم انقلاب یک رزمایش است مانور نیست، گفت: همه با هم باید به افراد آسیب دیده و آبرومند کمک کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود در این استان افراد خیر بزرگی پای کار هستند که مسئولان باید بیشتر در شناسایی این اقشار همت کنند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی جاها اعلام کردم این کمک های مومنانه در این شرایط واقعا به مردم امید می دهد و همه باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات کشور را حل کنیم و به یک قشر خاصی نباید اتکا کنیم.

انتهای پیام/ 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب