سرویس: حوادث کد خبر: 95403 ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱

خبرهای کانال پلیس 21 اردیبهشت ماه؛

26 راس گوسفند در برخورد پژو 405 با گله احشام در سرایان تلف شدند / کشف بیش از 4 كيلو هروئین در طبس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرایان از برخورد سواری پژو 405 با گله احشام در محور سرایان-کاخک خبر داد و گفت: در این حادثه 26 رأس احشام تلف شدند.

26 راس گوسفند در برخورد پژو 405 با گله احشام در سرایان تلف شدند / کشف بیش از 4 كيلو هروئین در طبس

به گزارش خاورستان، علی وطن دوست فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرایان  از برخورد سواری پژو 405 با گله احشام در محور سرایان-کاخک خبر داد و گفت: در این حادثه 26 رأس احشام تلف شدند.  

وی افزود: با اعلام مرکز فوريت های پليسی110 مبنی بر برخورد سواری پژو 405 با گله احشام در کیلومتر 8 محور سرایان به کاخک، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرایان بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند سواری پژو 405 با گله گوسفندان برخورد کرده است که بر اثر این حادثه 26 رأس از گوسفندان تلف و 10 راس دچار صدمه شدند.

وطن دوست تصريح كرد: علت اين حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه، بی احتیاطی و عدم توجه به جلوی از سوی راننده خودرو و همچنین بی احتیاطی از جانب چوپان به علت عدم رعایت نکات ایمنی در حین عبور دام از عرض جاده تشخیص داده شده است.

وی خاطر نشان کرد: برابر نظریه کارشناس اداره دامپزشکی سرایان مبلغ خسارت وارده به مالک احشام در این حادثه 900 ميليون ریال برآورد شده است.

کشف 100 کیلوگرم تریاک در قاین

محمود زال بیگی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین از کشف100 کیلو گرم تریاک و دستگیری 3 سوداگر مرگ در این شهرستان خبرداد .  

وی گفت: مأموران ایست بازرسی شهید غلامی شهرستان قاین، هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک اتوبوس اسکانیا مشکوک شدند و خودرو را به لاين بازرسی هدايت کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین بیان کرد: مأموران در بازرسيپی از اتوبوس 100کیلو گرم تریاک كه به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود كشف كردند.

زال بیگی عنوان كرد: در اين رابطه خودرو توقیف شد و 3 نفر متهم دستگیر شده با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات مقابله ای با پديده شوم مواد مخدر همه جانبه بوده و رصد و پيگيری تحرکات باندها و شبکه های توزيع کننده مواد مخدر در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

کشف بیش از 4 كيلو هروئین درشهرستان طبس

محمد علی پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس از كشف بیش از 4 كيلو و 450گرم هروئین دراين شهرستان خبر داد.  

وی گفت: مأموران ایست و بازرسی دیهوک هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک پژو206مشکوک وخودرو را برای بازرسی بیشتر متوقف كردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس بیان کرد : مأموران در بازرسی از این خودرو مقدار 4 كيلو و450 گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود كشف كردند.

 علی پور تصريح كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و2 نفر متهم دستگیر و وتحويل مقام قضايی شدند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب