سرویس: سیاسی کد خبر: 95392 ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۰

بعد از گذشت 11 روز؛

جهانگیری در پی حادثه دلخراش تصادف محور درح ـ سربیشه پیام تسلیت صادر کرد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با صدور پیامی حادثه دلخراش تصادف اتوبوس در محور درح ـ سربیشه استان خراسان جنوبی که منجر به جان باختن ۱۳ نفر و مصدومیت ۸ نفر دیگر از هموطنان عزیز شد را تسلیت گفت.

جهانگیری در پی حادثه دلخراش تصادف محور درح ـ سربیشه پیام تسلیت صادر کرد

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی حادثه دلخراش تصادف اتوبوس در محور درح ـ سربیشه استان خراسان جنوبی که منجر به جان باختن ۱۳ نفر و مصدومیت ۸ نفر دیگر از هموطنان عزیز شد را تسلیت گفت.

متن پیام  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه دلخراش تصادف اتوبوس در محور درح – سربیشه استان خراسان جنوبی که منجر به جان باختن 13 نفر و مصدومیت 8 نفر دیگر از هموطنان عزيز شد، موجب تأثر و تألم فراوان گرديد.

این حادثه تلخ و غم‌انگیز را به مردم نجيب و صبور استان خراسان جنوبی و شهرستان سربیشه به ویژه خانواده های داغدیده آنها تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و رضوان واسعه الهی و برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم. از مسئولان ذی ربط به ويژه استاندار محترم خراسان جنوبی می خواهم تا ضمن رسيدگی فوری به وضعيت آسيب ديدگان و بررسی‌ علل دقيق وقوع اين سانحه ناگوار، نتیجه را به اطلاع عموم مردم شریف ایران برسانند و با انجام اقدامات لازم از تکرار این دست اتفاقات تلخ جلوگیری کنند.

انتهای پیام/127

اخبار مرتبط

بازدید هوایی دردی دوا نمی کند

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب