سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 95320 ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵

در پی حادثه محور ماهیرود- درح انجام شد

تذکر کتبی افضلی به اسلامی

نماینده شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه محور ماهیرود- درح به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی داد.

تذکر کتبی افضلی به اسلامی

به گزارش خاورستان، نظر افضلی نماینده شهرستانهای نهبندان و سربیشه روز گذشته به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی داد.

خلاصه تذکر:

با توجه به تصادف دلخراش مورخه 9 اردیبهشت 99 در جاده سربیشه - ماهیرود و فوت تعداد 13 نفر از هم وطنان و عرض تسلیت به خانواده های داغدار دستور فرمائید در عملیات اجرایی باند دوم جاده سربیشه - ماهیرود تسریع صورت پذیرد.

شرح تذکر:

متاسفانه در مورخه 9 اردیبهشت در اثر برخورد یک دستگاه تریلر با اتوبوس مسافری لانو - درح - سربیشه - بیرجند باعث فوت تعداد 13 نفر از هموطنان گردید . ضمن عرض تسلیت به خانواده های محترم داغدار از آنجائیکه جاده سربیشه - ماهیرود حدود 50 کیلومتر آن جاده روستایی بوده و روزانه حدود یک‌هزار دستگاه تریلر برای جابجایی کالا به مرز ماهیرود از این جاده تردد می نمایند در طی سالیان اخیر به قتلگاه مردم بومی منطقه تبدیل شده است. دستور فرمائید پیمانکار مستقر از درح تا کنیف عملیات خود را تسریع و از روستای کنیف تا تاجمیر هرچه زودتر به مناقصه رفته و باند دوم به پیمانکار واگذار و برای باقیمانده مسیر هم علیرغم تعریض صورت گرفته ، باند دوم طراحی و اجرایی گردد تا همه روزه شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردم عزیز در این مسیر نباشیم.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب