سرویس: اجتماعی کد خبر: 94931 ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار بیرجند از بیمارستان ولی عصر(عج)

تقی زاده رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند به همراه نایب رئیس شورا و جاوید شهردار بیرجند با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند از روند درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا بازدید به عمل آورد.

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار بیرجند از بیمارستان ولی عصر(عج)

به گزارش خاورستان، تقی زاده رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند به همراه نایب رئیس شورا و جاوید شهردار بیرجند با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند از روند درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا بازدید به عمل آورد.

در این بازدید شهردار بیرجند با قدردانی از زحمات کادر درمانی خدوم و زحمتکش این بیمارستان که به عنوان خط مقدم مبارزه با این بیماری در حال انجام وظیفه هستند، تمهیدات شهرداری برای مقابله با شیوع این بیماری در سطح شهر را بیان کرد.

رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی و شهردار بیرجند در بازدید از بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند، از پرسنل و کادر درمانی که در این مقطع حساس، ایثارگرانه و شبانه‌روزی در جهت صیانت از سلامت مردم تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی کردند.

همچنين ضمن بررسی شرايط موجود برای مقابله با شیوع اين ویروس، با مدیریت بيمارستان در رابطه با نیازمندی‌های آن مجموعه بحث و تبادل نظر شد و  مقرر شد شهرداری بیرجند در راستای تأمین قسمتی از ملزومات بهداشتی مورد نیاز بیماران کرونایی و کادر درمانی این بیمارستان، حداکثر تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات بودجه سال جاری ملزومات موردنیاز بیماران کرونایی از قبیل ماسک، دستکش، ژل و مایع ضد عفونی کننده و ... تهیه و جهت استفاده بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان ولیعصر (عج) در اختیار بیمارستان قرار دهد.

ضمناً به موجب همین مصوبه به شهرداری بیرجند اجازه داده شد با توجه به شرایط پیش آمده شهرداری نسبت به جمع آوری، حمل و دفع زباله های بیمارستانی کلیه مراکز درمانی و بهداشتی به مدت 3 ماه به صورت رایگان اقدام کند.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب