سرویس: سیاسی کد خبر: 94841 ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی:

9 واحد صنفی در خراسان‌جنوبی پلمپ شد

خوش‌خبر گفت: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۶ هزار بازدید میدانی از صنوف استان انجام شد و در این مدت ۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شد.

9 واحد صنفی در خراسان‌جنوبی پلمپ شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، ناصر خوش‌خبر سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی امشب در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان اظهار کرد: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی بیش از ۳۵۰ نفر در سه شیف کاری و به‌صورت ۲۴ ساعته مبادی ورودی و خروجی استان را کنترل می‌کنند.

وی با بیان این‌که تاکنون عملکرد طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان خوب بوده، افزود: این طرح متناسب با سیاست‌ها و برنامه‌های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در کشور به تصویب رسیده و تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد دارد.

سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ۱۱ محور ورودی استان خراسان‌جنوبی با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای هلال‌احمر، بسیج، راهداری، پلیس راهور، کادر بهداشت و درمان و سایر نیروها در حال انجام است.

خوش‌خبر عنوان کرد: با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان از ساعت هفت صبح روز گذشته تا هشت صبح امروز از ورود ۸۰ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی به داخل استان خراسان‌جنوبی جلوگیری شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به تعطیلی اصناف و کسب و کارهای غیرضروری و با همکاری اکثریت واحدهای صنفی و نظارت کمیته بازرسی ستاد مقابله با کرونا، بسیاری از اصناف و بازاریان نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود اقدام کردند.

سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی گفت: طی این بازه زمانی ۱۶ هزار بازدید میدانی از صنوف استان انجام شده و همچنین در این مدت ۹ واحد صنفی متخلف که به توصیه‌های ارائه شده توجه نکرده بودند پلمپ و به ۲۸ مورد تذکر داده شد.

خوش‌خبر خاطرنشان کرد: پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و مکان‌های تجمعی تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌خصوص در روز طبیعت تعطیل است و همچنین نیروی انتظامی با مستقر شدن در ۱۳ ایستگاه و معبر استان با افرادی که به قانون عمل نکنند برخورد خواهد کرد.

وی افزود: قانون در خراسان‌جنوبی به جد اعمال می‌شود اگر مردم استان در روز طبیعت با مسؤولان همکاری نکنند شاهد پیک دیگری از بیماری کرونا در استان خواهیم بود لذا از مردم خواهش می‌کنیم در خانه بمانند و به قطع انتقال زنجیره کرونا کمک کنند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب