سرویس: حوادث کد خبر: 94840 ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی مطرح کرد

خسارت رسیدن به 23 رشته قنات در خراسان‌جنوبی/ 853 نفر گرفتار در سیلاب نجات یافتند

میرجلیلی گفت: در پی بارندگی 48 ساعت گذشته به 23 رشته قنات در خراسان جنوبی حدود 20 تا 40 درصد خسارت وارد شده است.

خسارت رسیدن به 23 رشته قنات در خراسان‌جنوبی/ 853 نفر گرفتار در سیلاب نجات یافتند

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید ابوالحسن میر جلیلی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی بارندگی 48 ساعت گذشته در خراسان‌جنوبی شاهد خسارتی از قبیل آبگرفتی منازل، محل نگهداری دام‌ها و آسیب رسیدن به مزارع، باغات و ایل راه‌های عشایری بودیم.

وی افزود: بر اثر بارندگی 27 واحد مسکونی در استان دچار آبگرفتگی شد که با کمک نیروهای امدادی مشکل برطرف شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین به 23 رشته قنات استان حدود 20 تا 40 درصد خسارت وارد شده است.

میرجلیلی عنوان کرد: علاوه بر بارندگی طی 24 ساعت گذشته در برخی از نقاط استان شاهد بارش تگرگ بودیم که موجب خسارت دیدن به مزارع و باغات شده است.

وی از اعزام 23 اکیپ تخصصی برآورد خسارت به نقاط آسیب دیده در سطح استان اشاره کرد و افزود: مشکل قطعی برق تمامی روستاهایی که به دلیل بارندگی با مشکل قطعی برق مواجه بودند برطرف شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: تمامی محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی با کمک نیروهای امدادی عملیاتی بازگشایی و مشکل برطرف شده است.

میرجلیلی گفت: همچنین طی بارندگی‌های 48 ساعت گذشته به 853 نفر گرفتار در سیلاب امداد‌رسانی شده که 48 نفر این افراد از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب