سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 94804 ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 282 نفر رسید/ 220 بیمار مرخص شدند

مهدی‌زاده گفت: مجموع آزمایش‌های انجام شده تا ظهر امروز در خراسان جنوبی ۸۴۹ مورد بوده که از این تعداد ۵۶۷ مورد منفی و ۲۸۲ مورد مثبت اعلام شده است.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 282 نفر رسید/ 220 بیمار مرخص شدند

به گزارش خبرنگار خاورستان، کامبیز مهدی ‌زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته ۱۶ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در خراسان‌جنوبی شناسایی شدند.

وی افزود: تعداد کل آزمایش‌های انجام شده تا ظهر امروز ۸۴۹ مورد بوده که ازاین تعداد ۵۶۷ مورد منفی بوده و تعداد ۲۸۲ مورد مثبت اعلام شده است.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این‌که ۱۶ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در استان شناسایی شد، گفت: بدین ترتیب آمار مبتلایان استان به ۲۸۲ نفر افزایش یافت.

مهدی‌زاده بین کرد: متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته دو مورد فوتی نیز در استان داشتیم که شمار فوتی های استان به 26 نفر افزایش یافت.

وی اظهار کرد: از تعداد ۲۸۲ مبتلایان استان تاکنون 220 بیمار با حال عومی خوب ترخیص شدند و ۳۶ بیمار همچنان بستری هستند.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تا ساعت ۱۲ ظهر امروز تعداد ۱۸۶ هزار ۲۱۶ خانوار استان تحت غربالگری کرونا قرار گرفته ‌اند که این تعداد ۷۷درصد خانوار های استان را شامل‌ می‌شود.

مهدی‌زاده خاطرنشان کرد: از هم استانی‌های عزیز دعوت می‌شود به منظور پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا، با مراجعه به سایت Www.salamat.gov.ir و با ورود اطلاعات صحیح در مسیر شکست ویروس کرونا نقش اساسی داشته باشید.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب