سرویس: اجتماعی کد خبر: 94799 ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰

مسئول شورای گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند:

85 میلیون تومان بسته کمک معیشتی در محله موسی بن جعفر(ع) توزیع شد

معافی گفت: 85 میلیون تومان بسته کمک معیشتی با کمک خیرین و بسیج سازندگی در بین مردم محله موسی بن جعفر(ع) بیرجند توزیع شده است.

85 میلیون تومان بسته کمک معیشتی در محله موسی بن جعفر(ع) توزیع شد

حسن معافی مسئول شورای گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در سطح شهرستان بیرجند گروه‌های جهادی زیادی جهت ضدعفون کردن معابر و اماکن فعالیت دارند.

وی به توزیع هشت میلیون تومان بسته بهداشتی با کمک خیرین و بسیج سازندگی شهرستان در منطقه موسی بن جعفر بیرجند اشاره کرد و افزود: به دلیل این‌که مردم این محله بعضا شغل کارگری دارند و با شرایط موجود درآمدی ندارند 85 میلیون تومان بسته کمک معیشتی نیز در این محله توزیع شده است.

مسئول شورای گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند گفت: بسیجیان و گروه‌های جهادی هر روز یا یک روز در میان عملیات ضدعفونی معابر، اماکن و درب منازل کل سطح شهر بیرجند و روستاهای تابعه شهرستان را انجام می‌دهند و تا قطع زنجیره انتقال کرونا این فعالیت‌ها ادامه خواهد داشت.

معافی تصریح کرد: هر شب پایگاه‌های بسیج مخصوصا مناطق محروم و کم برخوردار محله‌های خود را ضدعفونی می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین گروه‌های جهادی با همکاری نیروی انتظامی در سطح شهر عملیات ضدعفونی وسایل نقلیه را نیز انجام می‌دهند.

مسئول شورای گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند عنوان کرد: بسیجیان وگروه‌های جهادی با همکاری بهداری شهرستان بیرجند و دانشگاه علوم پزشکی به افرادی که به کرونا مبتلا شده بهبود یافتند و اکنون در منزل دوره نقاهت را می‌گذرانند برای این‌که روند درمانشان ادامه‌دار باشد تا زمانی که بهبودی کامل حاصل شود بسته‌های بهداشتی و توصیه‌های لازم را به آن‌ها ارائه می‌کنند.

معافی بیان کرد: در خصوص شغل‌هایی مانند نانوایی ها که جزو شغل‌های ارزاق مردم هستند و قابلیت بسته شدن درب آن‌ها وجود ندارد تذکرات و توصیه‌های لازم  توسط بسیجیان و گروه های جهادی به نانوایان داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که در بعضی از محلات شهر اجتماع در درب منزل مشاهده شده از مردم عزیز تقاضا داریم توصیه‌ها را جدی بگیرند و همکاری لازم را داشته باشند چرا که این اجتماعات احتمال بیماری را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب