سرویس: اجتماعی کد خبر: 94784 ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

عضو هیئت عامل مرکز نیکوکاری هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند خبر داد

توزیع ۲۰۰ بسته شیرینی بین سربازان خط مقدم سلامت در شب میلاد حضرت ابالفضل (ع)

علیزاده گفت: شیرینی که قرار بود در شب میلاد حضرت ابالفضل (ع) بین مردم توزیع شود بین پرستاران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها که در خط مقدم سلامت و مبارزه با ویروس کرونا هستند توزیع خواهد شد.

توزیع ۲۰۰ بسته شیرینی بین سربازان خط مقدم سلامت در شب میلاد حضرت ابالفضل (ع)

به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامحسین علیزاده، عضو هیئت عامل مرکز نیکوکاری هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند عصر امروز در نشست خبری، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند در سال 1340 تاسیس شد و مراسم مذهبی برای ائمه سلام الله علیه و شهدای هشت سال دفاع مقدس در این مکان برگزار می‌شود.

وی افزود: قرائت دعای توسل در شب‌های دوشنبه، دعای کمیل در شب‌های جمعه، دعای ندبه در صبح جمعه و برگزاری مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) در ایام محرم و صفر از جمله برنامه‌های این هیئت است.

عضو هیئت عامل مرکز نیکوکاری هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند به برگزاری جشن گلریزان به صورت مجازی اشاره کرد  و گفت: مردم به علت شیوع ویروس کرونا پای کار آمدند و مبالغ چشمگیری جمع آوری شد.

علیزاده تصریح کرد: در جشن گلریزان امسال مبلغ 175 میلیون تومان از کمک‌های مردمی و 600 میلیون ریال با مشارکت خیرین جمع‌آوری و تعداد نه هزار و 700 دست لباس برای دانش‌آموزان در سطح استان تهیه شد. 

وی افزود: لباس‌های تهیه شده برای دانش‌آموزان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تهیه و مورد تایید کارشناسان تولیدی بوده است.

عضو هیئت عامل مرکز نیکوکاری هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند به راه‌اندازی مرکز نیکوکاری حضرت ابالفضل (ع) توسط خیرین از یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در یک سال گذشته سبدهای غذایی با ارزش بیش از 500 میلیون تومان بین نیازمندان و ایتام توزیع شده است.

علیزاده با بیان این‌که توسط این مرکز بیش از 35 میلیون تومان لوازم التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شده است، تصریح کرد: همچنین در شب چله یک هزار و 200 پک میوه بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به این‌که حدود سه هزار یتیم و هفت هزار و 400 خانواده نیازمند از کمک‌های این مرکز بهره‌مند می‌شوند، افزود: کد ملی سرپرست خانواده در اختیار کمیته امداد قرار می‌گیرد تا در زمینه توزیع کمک‌ها موازی کاری صورت نگیرد.

عضو هیئت عامل مرکز نیکوکاری هیئت ابوالفضلی (ع) بیرجند گفت: با شیوع ویروس کرونا زندگی عده‌ای از کارگران روزمزد دچار مشکل شد که نزدیک به 300 کارگر شناسایی و بسته غذایی بین آنها توزیع شده است.

وی با اشاره به این‌که دارالایتام حضرت ابالفضل (ع) از 23 سال پیش افتتاح شده است، افزود: از سوی این مرکز هر هفته یک هزار پرس غذای گرم بین ایتام و خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

علیزاده به شب تولد حضرت ابالفضل (ع) اشاره کرد و یادآور شد: برای این شب برنامه‌های متعددی را در نظر گرفته بودیم که به علت شیوع ویروس کرونا این مراسم امشب بعد از نماز مغرب و عشاء به صورت زنده از فضای مجازی پخش خواهد شد.

وی افزود: ۲۰۰ بسته شیرینی که قرار بود در شب میلاد حضرت ابالفضل (ع) بین مردم توزیع شود بین پرستاران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها که در خط مقدم سلامت و مبارزه با ویروس کرونا هستند توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب