سرویس: اجتماعی کد خبر: 94753 ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌جنوبی تاکید کرد

حضور حداقلی کارکنان به منظور کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی

حسینی گفت:کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی به منظور مدیریت شرایط موجود و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده و طبق این سیاست‌ها، مدیران دستگاه‌ها می‌توانند با مرخصی استحقاقی کارکنان تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه موافقت کنند.

حضور حداقلی کارکنان به منظور کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌جنوبی روز گذشته در ستاد مدیریت بیماری کرونا بر حضور حداقلی کارکنان به منظور کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.

وی افزود: کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی به منظور مدیریت شرایط موجود و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده و طبق این سیاست‌ها، مدیران دستگاه‌ها می‌توانند با مرخصی استحقاقی کارکنان تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه موافقت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: عدم الزام به رعایت سقف ۵۰ درصدی کارکنان در استفاده از مرخصی استحقاقی از موارد تأکیدی در این سیاست هاست.

حسینی عنوان کرد: تأکید بر حضور حداقلی کارکنان به شرطی است که خللی در خدمت رسانی به شهروندان وارد نشود.

وی اظهار کرد: مدیران دستگاه‌ها مکلفند به منظور کاهش ترددها ترتیبی اتخاذ کنند تا بسترهای لازم برای استفاده کارکنان از مرخصی استحقاقی فراهم شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به ابلاغیه‌های سازمان بحران کشور و ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: با توجه به شرایط خاص فعلی،حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان الزامی است.

حسینی خاطرنشان کرد: خروج مدیران از استان در موارد اضطراری، صرفاً با مجوز استانداری مقدور خواهد بود.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب