سرویس: اقتصادی کد خبر: 94750 ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی:

تمهیدات و تسهیلات لازم برای مودیان مالیاتی ابلاغ شد

نباتی گفت: سازمان امور مالیاتی کشور با توجه به شیوع بیماری کرونا تمهیدات و تسهیلاتی جهت مساعدت و حمایت لازم از مؤدیان مالیاتی ابلاغ کرده است.

تمهیدات و تسهیلات لازم برای مودیان مالیاتی ابلاغ شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی نباتی مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، گفت: سازمان امور مالیاتی کشور با توجه به شیوع بیماری کرونا تمهیدات و تسهیلاتی جهت مساعدت و حمایت لازم از مؤدیان مالیاتی ابلاغ کرده است. 

وی افزود: مهلت اعتراض به اوراق مالیاتی که به موجب قوانین مالیاتی انقضای آنها از تاریخ یک اسفند سال گذشته لغایت 15 اردیبهشت 99 باشد حداکثر تا تاریخ 31 خرداد 99 تمدید شده است.  

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی بیان کرد: جرایم پرداخت نشده بدهی مالیات و عوارض قانون موسوم به تجمیع عوارض، به شرط پرداخت اصل مالیات و عوارض تا تاریخ 30 آذر 99 بخشوده می‌شود.

نباتی عنوان کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی اشخاص حقیقی و حقوقی در اسفندماه 1398 و سه ماهه اول سال 1399 جهت تأمین لوازم و تجهیزات مصرفی مورد نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی و تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح و سایر مراکز درمانی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت مبارزه با بیماری کرونا که مورد تأیید وزارت مذکور قرار گیرد، به عنوان هزینه‌های قابل قبول مالیاتی در سال پرداخت محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: از مؤدیان مالیاتی تقاضا می‌شود جهت حفظ سلامت خود و خانواده و همچنین جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تا حدامکان از تلفن ارتباط مردمی 1526 و یا سامانه‌های الکترونیکی پیش‌بینی شده جهت انجام امور مالیاتی استفاده و از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب