سرویس: اخبار استان کد خبر: 94606 ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

طی مراسمی؛

حسین امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی شد

در راستای اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت‌های آبفایی شهری و روستایی استان خراسان جنوبی حسین امامی به عنوان مدیرعامل معرفی شد.

حسین امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفایی شهری و روستایی استان خراسان جنوبی اجرا شد و حسین امامی مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای خراسان جوبی به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان معرفی شد.

حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ارتباط ویدئوکنفرانسی با این جلسه از تلاش‌های صورت گرفته در زمینه تامین خدمات پایدار آب در مناطق شهری و روستایی استان خشک خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کرد و گفت: با درایت، دقت و وحدت نظر مدیران آب این استان، اهداف مد نظر تا کنون به خوبی پیش رفته است و مردم از خدمات شرکت هایی آب و  فاضلاب شهری و روستایی بهره‌مند شده ‌ند.

وی ادامه داد: انتظار است پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز از کلیه ظرفیت ها در راستای ارائه خدمات به مردم استان استفاده شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از خدمات مهدی هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و مهدی صفوی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: هاشمی مقدم در طی دوران مدیریت خود با خدمات شبانه روزی و خالصانه، منشا تحولات بسیار خوبی در استان شد و پروژه های بسیار مهمی را تعریف و اجرایی کرد.

مهدی هاشمی مقدم مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی در این جلسه اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب با نهایت دقت، تولید آب در سطح شهرهای استان را انجام داده که حدود100 درصد جمعیت استان از آن بهره‌مند شده‌اند  و این در حالی است که استان خراسان جنوبی خشکسالی 19 ساله را تجربه می کند.

وی افزود: این مجموعه طی دو سال موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شده است و همه این موفقیت ها با تلاش و همت کلیه همکاران محقق شده است.

حسین امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور اظهار کرد: برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص برنامه های کلان آب استان با جدیت دنبال می شود و به دنبال این هستیم تا از کلیه ظرفیت ها برای خدمات رسانی بهتر به مردم شریف خراسان جنوبی بهره ببریم.

لازم به ذکر است حسین امامی در حال حاضر مسئولیت سرپرستی شرکت آب و منطقه‌ای خراسان‌جنوبی را نیز بر عهده دارد و تعیین مدیر عامل برای شرکت آب و منطقه ای خراسان‌جنوبی مانند سایر استان‌ها از طریق فراخوان وزارت نیرو انجام خواهد شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب