سرویس: سوژه های مردمی کد خبر: 94583 ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

پیگیری سوژه مردمی؛

پاسخ راهداری به گلایه نامناسب‌بودن جاده‌های روستاهای عرب‌آباد و خنگ

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی در مورد محور روستایی خنگ، گفت: این محورجزء محورهای روستایی است که کار لکه‌گیری مقطعی آن توسط راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند انجام شده اما جز اولویت روکش نیست.

پاسخ راهداری به گلایه نامناسب‌بودن جاده‌های روستاهای عرب‌آباد و خنگ

به گزارش خبرنگار خاورستان، برخی اهالی روستای خُنگ طی تماس با پایگاه خبری تحلیلی خاورستان از نامناسب‌بودن آسفالت جاده آرین‌شهر به روستای خنگ گلایه داشته و خواستار پیگیری این مسئله بودند.

یکی از اهالی روستای خنگ در خصوص وضعیت آسفالت جاده آرین‌شهر به خنگ گفت: هر از چندگاهی این مسیر را لکه‌گیری می‌کنند اما بهتر که نشده بماند که هیچ شباهتی به یک جاده آسفالته ندارد و لازم است مسئولان چاره‌اندیشی کنند.

همچنین در تماس دیگری هم استانی‌ها از نامناسب بودن آسفالت جاده بیرجند به عرب‌آباد گلایه داشته و خواستار رفع مشکل بودند.

یکی از اهالی روستای عرب‌آباد در این خصوص اظهار کرد: با توجه به نامناسب‌بودن آسفالت جاده جلوبندی خودروها خراب می‌شود و برای تعمیر بسیار هزینه دارد.

وی افزود: با توجه به این‌که جاده عرب‌آباد ترانزیتی است، لازم است آسفالت مناسبی داشته باشد.

جهت انعکاس سوژه‌های مردمی و دریافت پاسخ با سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت‌وگو کردیم.

اسدالله جلال‌زاده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: محور بیرجند - خوسف - سه‌راهی راهداران جزو محورهای شریانی است و کار لکه‌گیری و اجرای روکش آسفالت آن در دست اقدام است.

وی در مورد محور روستایی خنگ، افزود: این محور جزو محورهای روستایی است که کار لکه‌گیری مقطعی آن توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند انجام و با توجه به گستردگی خرابی‌ها در سطح استان جزو اولویت روکش نیست.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب