سرویس: سیاسی کد خبر: 94360 ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

طی پیامی؛

فلاحتی به اسحاقی تبریک گفت

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی به سلمان اسحاقی منتخب مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه تبریک گفت.

فلاحتی به اسحاقی تبریک گفت

به گزارش خاورستان، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی به سلمان اسحاقی منتخب مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر شهیدان همیشه زنده و ایثارگران و جانبازان سربلند ایران زمین. سلام بر رهبر فرزانه و خردمند انقلاب  و همه آنانکه دل در گرو ولایت بسته.

سلام بر شما عزیز مردم که علیرغم تحمل مشکلات فراوان ،منافع ملی را اولویت دادید و برای سربلندی انقلاب اسلامی با حضور در انتخابات برگ زرینی  دیگر در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی گذاشتید.

مردم عزیز قاینات و زیرکوه! سپاس از همت و اراده شما که مثل همیشه افتخارآفریدید و با مشارکت در انتخابات نشان دادید که در خط انقلاب و ولایت ثابت قدم مانده اید.

به برادر عزیزم

جناب آقای سلمان اسحاقی ، که مفتخر به انتخاب مردم شد تبریک گفته و برای ایشان از درگاه خداوند منان آرزومند توفیق وبهروزی و توانایی در انجام مسئولیت خطیر در سنگر مجلس شورای اسلامی هستم.

اکنون رقابت انتخاباتی تمام شد و قاینات و زیرکوه باید در مسیر همدلی ، اتحاد ، بهروزی و وداد قرار گیرد، هیچ رنگی از تفرقه و نفاق و هیچ کورسویی از تخریب و دشمنی نباشد.

باید از همین امروز همه در راه پیشرفت  و آبادانی و تعالی فکری و معنوی  قاینات و زیرکوه و ایران اسلامی تلاش کنیم و منتخب عزیز را

در مسیر سخت پیش رو  کمک کار باشیم.

به امید ایامی سرشار از نشاط و تعالی برای مردم خوب و با ایمان ایران اسلامی و دارالمومنین قاینات و زیرکوه.

فرهاد فلاحتی  

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب