سرویس: اجتماعی کد خبر: 94351 ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

رئيس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای سربيشه خبر داد:

ساخت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در سربيشه

سارانی گفت: ساخت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در شهرستان سربيشه در حال اجرا است.

ساخت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در سربيشه

به گزارش خاورستان، سعيد سارانی رئيس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای سربيشه گفت: ساخت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملي ابرار در شهرستان سربيشه  در حال اجرا است.

وی ادامه داد: پروژه‌های طرح ملی ابرار شهرستان سربيشه در نقاط مختلف و براساس اولویت‌ اجراء می شود همچنین  متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه های پنج  گانه ابرار شهرستان سربيشه ٦٠ درصد است.

رئيس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سربيشه بیان  کرد: از مجموع ۲۲ کیلومتر راههای روستایی طرح ملی ابرار در مرحله اول این شهرستان به مقدار ۱۳ کیلومتر  آن تا پایان سال آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید از جمله راههای روستاهای ملا عباس حسينی به طول ٥ كيلومتر ، کیدشت به طول ٥ كيلومتر و محمدصباغ به طول ۳ كيلومتراز راه آسفالته روستایی مناسب بهره مند خواهند شد.

سارانی گفت: عمليات زيرسازی (عليات خاكی) اين پروژه به صورت امانی توسط دستگاهای اين اداره اجرا شده و جهت اجرای عمليات ابنيه فنی و آسفالت آن از اعتبارات ملی به آن تزریق خواهد شد.

رئيس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سربيشه با اشاره به راه به عنوان یکی از مهمترین شاخص های توسعه در جوامع امروزی گفت: اتصال روستاها با احداث و بهسازی راه های روستایی جدید و کاهش مسافت، علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد روستاییان و ارتقا ایمنی تردد آنها، زمینه توسعه و رشد اقتصادی روستاها را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب