سرویس: اخبار استان کد خبر: 94349 ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی مطرح کرد

وجود 76 نقطه پر تصادف در خراسان‌جنوبی

جلال زاده گفت: نقاط مستعد تصادف و پرتصادف استان جمعاً 76 نقطه است که تاکنون از این تعداد نقاط پرتصادف 10 نقطه رفع شده است.

وجود 76 نقطه پر تصادف در خراسان‌جنوبی

اسدالله جلال زاده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: از 31 نقطه حادثه خیز استان 10 نقطه رفع حادثه شده و سه نقطه در دست اقدام است.

وی افزود: برای سایر نقاط نیز با نصب تابلو و علائم نقاط حادثه خیز آشکار سازی شده و در صورت تامین اعتبار در سال های آتی ایمن سازی در این خصوص انجام خواهد شد.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی بیان کرد: نقاط مستعد تصادف و پرتصادف استان جمعاً 76 نقطه است که تاکنون از این تعداد نقاط پرتصادف 10 نقطه رفع شده است.

جلال زاده اظهار کرد: برای سایر نقاط پرتصادف و مستعد تصادف باقی مانده کار آشکار سازی نجام پذیرفته است.

وی گفت: مهمترین نقاط حادثه‌خیز استان در محورهای دیهوک - راور، بیرجند - نهبندان - زابل و بیرجند - سربیشه قرار دارد.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی بیان کرد: آخرین اقدامات برای جاده‌های پرخطر استان ازجمله بیرجند- قاین، بیرجند-نهبندان و دیهوک  تبدیل آبنما ، نصب تابلو علائم هشدار دهنده  و نیز آشکار سازی در رفع نقاط مستعد تصادف است.

جلال زاده افزود: در خصوص روکش آسفالت نیز با توجه  به نزدیک بودن ایام پایان سال عملیات لکه گیری مقطعی و موردی و همچنین اگر هوا مساعد شد نسبت به روکش بعضی محورها اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب