سرویس: اجتماعی کد خبر: 94318 ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی:

طبق قانون با متخلفان انتخاباتی برخورد می‌شود

خوش خبر با اشاره به تخلفات انتخاباتی در بستر فضای مجازی، گفت: در رابطه با فضای مجازی کمیته ای فعال است و کسانی که خلاف قانون اقدام کنند با قدرت مواد قانونی حاکم با آنها برخورد خواهد شد.

طبق قانون با متخلفان انتخاباتی برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، ناصر خوش خبر رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز با حضور در دبیرستان رسالت بیرجند و دادن رای در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رای گیری از ساعت هشت صبح امروز آغاز و تا ساعت شش عصر ادامه دارد.

وی افزود: تمدید رأی‌گیری منوط به دستور وزیر کشور است.

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی بیان کرد: در 26 حوزه انتخابیه اصلی و فرعی استان و 677 شعبه فرایند رأی‌گیری انجام میشود.

خوش خبر عنوان کرد: مردم در تمام مناطق شهری و روستایی استان استقبال خوبی داشتند و امیدواریم در مدت زمان باقیمانده از رأی‌گیری به مراکز تعیین شده مراجعه و به کاندیدا مورد نظر خود رأی دهند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خاورستان، در مورد تخلفات انتخابی در فضای مجازی و حقیقی، اظهار کرد: تمام انتخابات‌ها مسائل مبتلابه دارند و انتخاباتی که در خراسان جنوبی داریم نسبت به سایر جاها از نظر انحراف کمتر است.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: سامانه 111 نیز جهت اخذ گزارش‌های مردمی از تخلفات انتخاباتی راه اندازی شده است.

خوش خبر با اشاره به تخلفات انتخاباتی در بستر فضای مجازی، تصریح کرد: در رابطه با فضای مجازی کمیته‌ای فعال است و کسانی که خلاف قانون اقدام کنند با قدرت مواد قانونی حاکم با آن‌ها برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ 127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب