سرویس: سیاسی کد خبر: 94296 ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

پس از انتقاد به فرماندار بیرجند و انتشار مطالبی جهت روشنگری جامعه؛

خبرنگار روزنامه مهرمشرق تحریم شد/ بستن دهان منتقدان این‌بار در فرمانداری بیرجند

در حالی که روزنامه مهرمشرق به عنوان یک رسانه انقلابی و مطالبه‌گر در این هفته از عملکرد فرماندار بیرجند در موضوع لغو مناظرات انتقاد کرد و همچنین جهت روشنگری انتخابات مطلب نوشت، در اولین گام توسط فرمانداری بیرجند تحریم شد.

خبرنگار روزنامه مهرمشرق تحریم شد/ بستن دهان منتقدان این‌بار در فرمانداری بیرجند

به گزارش خبرنگار خاورستان، استعاذه و پناه‌خواهی دکتر روحانی در مرداد ۹۲ و مراسم تنفیذ را همه یادشان هست: «پناه می‌برم به خدا از بستن دهان منتقدان»؛ عبارتی که بارها و بارها رئیس جمهور آن را تکرار و تاکنون آن را نقض کرده است.«بستن دهان منتقدان» که اینار نوبت خبرنگار و سردبیر روزنامه مهرمشرق توسط فرمانداری بیرجند بود.

روزنامه مهرمشرق یک رسانه انقلابی و مطالبه‌گر است که در این هفته از عملکرد فرماندار بیرجند در موضوع لغو مناظرات انتقاد کرد و همچنین جهت روشنگری انتخابات و حمایت از کاندیدای انقلابی مطلب نوشت که برخی مسئولان برایش خط‌ونشان کشیدند و امروز در اولین گام توسط فرمانداری بیرجند تحریم شد.

اوایل هفته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی طی یک نامه از رسانه‌ها خواست تا یک خبرنگار و یک عکاس برای پوشش خبری انتخابات در بیرجند معرفی کنند که از روزنامه مهرمشرق «مهدی کاظمی‌فرد» و یک همکار دیگر معرفی شدند اما طبق شنیده‌ها، کارت‌های معرفی خبرنگاران این رسانه جهت پوشش اخبار انتخابات صادر نشده و دلیل آن نیز بنا به گفته یک مسئول، از آن‌ها خواسته شده تا کارت معرفی مهدی کاظمی‌فرد به عنوان خبرنگار روزنامه مهرمشرق صادر نشود.

طی تماس تلفنی خبرنگار خاورستان، با مهدی کاظمی‌فرد، وی از صحبت در این خصوص خودداری کرد و گفت: مهم نیست کارت معرفی برای من صادر شود یا نشود بلکه مهم این است که مردم فردا با حضور حماسی و مشارکت حداکثری خود در انتخابات نمایندگانی اصلح و انقلابی به مجلس یازدهم بفرستند و خبرنگاران و همکاران کاربلد و خیلی بهتر از من هستند که اخبار انتخابات را پوشش دهند.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب