سرویس: سیاسی کد خبر: 94260 ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰

مسئول کمیته انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران:

از مجیدی حمایت نمی‌کنیم و به او انتقاد داریم/ تغییر موضع حمایتی رضایی امام جمعه سابق بیرجند از حسینی به مجیدی برایم تعجب‌آور بود

گلدانی گفت: حدود یک ماه پیش نزد حجت‌الاسلام رضایی امام جمعه سابق بیرجند، زمانی‌که خانم وی قصد ثبت‌نام در انتخابات داشت، رفتم که حجت‌الاسلام رضایی گفت از آقای حسینی حمایت می‌کند اما نمی‌دانم چه شد که روز گذشته از آقای مجیدی حمایت کرد و من متعجب شدم.

از مجیدی حمایت نمی‌کنیم و به او انتقاد داریم/ تغییر موضع حمایتی رضایی امام جمعه سابق بیرجند از حسینی به مجیدی برایم تعجب‌آور بود

محمدمحسن گلدانی مسئول کمیته دانشجویان، جوانان و گردشگری انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: من و انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران از آقای مجیدی حمایت نکردیم.

وی افزود: زمانی که در کتابخانه مجلس شورای اسلامی بودم و آقای مجیدی مسئول کتابخانه بود، مواردی دیدم و به آقای مجیدی انتقاداتی دارم چراکه نقاط ضعف مجیدی بیشتر است.

مسئول کمیته دانشجویان، جوانان و گردشگری انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران گفت: با من تماس گرفته شد که از آقای حسینی حمایت کنم اما گفتم شناختی نسبت به وی ندارم.

گلدانی اظهار کرد: حدود یک ماه پیش نزد حجت‌الاسلام رضایی امام جمعه سابق بیرجند، زمانی‌که خانم وی قصد ثبت‌نام در انتخابات داشت، رفتم که حجت‌الاسلام رضایی گفت از آقای حسینی حمایت می‌کند اما نمی‌دانم چه شد که روز گذشته از آقای مجیدی حمایت کرد و من متعجب شدم.

وی تصریح کرد: انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران در مسائل سیاسی و حمایت از کاندیدای نمایندگی مجلس ورود نمی‌کند و از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند.

مسئول کمیته دانشجویان، جوانان و گردشگری انجمن بیرجندی‌های مقیم تهران گفت: نماینده مجلس فردی باشد که به فکر منافع استان باشد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب