سرویس: سیاسی کد خبر: 94256 ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

حمایت اصلاح‌طلبان از مجیدی عقلا و عملا ناممکن است/ از حسینی حمایت می‌کنیم

آیتی گفت: با عنایت به خاستگاه فکری و پیشینه آقای مجیدی حمایت اصلاح‌طلبان از مجیدی عقلا و عملا ناممکن است.

حمایت اصلاح‌طلبان از مجیدی عقلا و عملا ناممکن است/ از حسینی حمایت می‌کنیم

حمید آیتی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: در خصوص فضای انتخاباتی بنظر می‌رسد با توجه به ردصلاحیت‌های گسترده اصلاح‌طلبان کشور و تقلیل وضعیت رقابتی در این دوره، شاهد استقبال کمتری از سوی مردم در مقایسه با دوره قبل باشیم.

وی افزود: چنان‌که می‌دانید افراد شاخص و کارنامه‌داری از سوی اصلاح‌طلبان در بیرجند و چند شهر استان کاندیدا نشده‌اند و بنا بر مصالحی برخی از احزاب از بین کاندیداهای موجود، گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد.

حمایت اصلاح‌طلبان از مجیدی عقلا و عملا ناممکن است

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: این‌که می‌فرمایید شنیده شده اصلاحات یا بدنه اصلاحات به سمت آقای مجیدی می‌رود را بر چه اساسی ادعا می‌کنید؟! به گمانم رسانه با سابقه‌ای چون شما باید دقیق‌تر و سنجیده‌تر سخن بگویید.

آیتی افزود: با عنایت به خاستگاه فکری و پیشینه جناب آقای مجیدی چنین امری عقلا و عملا ناممکن است.

وی اظهار کرد: چگونه اصلاح‌طلبان با فردی که جزو رده های اول و دوم مدیران منتخب احمدی‌نژاد بوده می‌توانند وجه مشترک داشته باشند؟!

اصلاح‌طلبان از حسینی حمایت می‌کنند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: بر اساس شنیده‌های موثق، حدود ۱۰ حزب اصلاح‌طلب استان، امروز حمایت خود را از حجت‌الاسلام علیرضا حسینی به عنوان گزینه اصلح اعلام کرده و خواهند کرد و امیدواریم مردم، دانشگاهیان، فرهنگیان، تحصیل‌کردگان و نخبگان حوزه بیرجند، درمیان و خوسف نیز به این انتخاب اعتماد کنند.

آیتی افزود: به‌نظر می‌رسد رقابت اصلی در انتخابات بیرجند بین آقایان حسینی و مجیدی است اما انتخاب مردم هرچه باشد، محترم است.

وی اظهار کرد: این‌که آقای مهدی آیتی حامی آقای مجیدی است را از خودشان بپرسید. بعید می‌دانم.

منابع مالی کاندیداها روشن باشد

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:در مورد شفافیت مالی کاندیداها صد در صد موافقم.

آیتی افزود: باید منشأ کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به کاندیداها کاملا روشن باشد.

وی اظهار کرد: کاش امکانی فراهم می‌شد تا منابع مالی دوره دهم نیز مشخص می‌شد. بطور مثال در دوره قبل انتخابات مجلس، هزینه تبلیغاتی من به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان در حدود ۷۰ میلیون تومان بود در حالی‌که برخی از رقبای ما ده‌ها برابر این مبلع هزینه کردند. از کجا آوردند؟! چه کسانی به آقایان کمک مالی کردند؟!

مناظره بهترین شاخص برای سنجش کاندیداها است

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: به نظر اینجانب مناظره بهترین شاخص برای سنجش توانایی روحی و اعتماد به نفس کاندیداهاست.

آیتی افزود: برخی از کاندیداها از پاسخ‌گویی و شنیدن نقد رفتار و عملکردشان هراس دارند و تمایل دارند تنها پشت تریبون‌ها یکطرفه شعار داده و ادعاهای گزاف صادر کنند.

وی اظهار کرد: ظاهرا در میان کاندیداها فردی که همواره شجاعانه و مشتاقانه از مناطرات استقبال کرده حجت‌الاسلام حسینی بوده است.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب