سرویس: اجتماعی کد خبر: 94210 ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶

در مسجدالحسین(ع) جوادیه بیرجند مطرح شد؛

انتقاد کاندیدای نمایندگی مجلس از تخریب و بی‌اخلاقی/ برای چند رأی نظام جمهوری اسلامی را زیرسؤال نبرید

خسروی در واکنش به برخی سخنان نامزدها گفت: نظام جمهوری اسلامی را برای کسب چند رأی زیر سؤال نبرید.

انتقاد کاندیدای نمایندگی مجلس از تخریب و بی‌اخلاقی/ برای چند رأی نظام جمهوری اسلامی را زیرسؤال نبرید

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف امشب در مسجدالحسین(ع) جوادیه بیرجند با بیان این‌که اگر پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع) و اولاد علی(ع) نبودند انسانیت جایگاه خود را نداشت گفت: ما در مقابل این زحمات مسئول و مدیون هستیم.

وی تصریح کرد: در زمان طاغوت قصد داشتند کاپیتولاسیون را تصویب و اجرایی کنند که یک ایرانی نتواند حتی جلوی سگ آمریکایی را بگیرد و متأسفانه امروز نیز برخی از افراد قوانینی مانند اف‌ای‌تی‌اف به خورد مجلس می‌دهند و تصویب می‌کنند که هیچ تضمینی برای آن نیست و با تصویب آن، دسترسی به حساب‌های بانکی کشور برای دشمنان به راحتی ممکن می‌شود.

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که انقلاب اسلامی از نقطه صفر شروع شد گفت: اگر بخواهیم وظیفه خود را در قبال اسلام انجام دهیم باید به آن‌چه مقام معظم رهبری در 22 بهمن سال گذشته فرمودند یعنی بیانیه گام دوم انقلاب توجه جدی کنیم.

خسروی افزود: دولتمردان باید زمینه اشتغال جوانان به خصوص تحصیل‌کرده‌ها را فراهم کند.

وی اظهار کرد: برخی علم دارند و مدرک تحصیلی آن‌ها بالا است اما غرب‌زده هستند.

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دو تابعیتی چه شدند؟ هیچ نتیجه‌ای از آن‌ها اعلام نشد.

خسروی افزود: متأسفانه ترجیح‌دادن منافع حزبی بر ملی، مشکلات کشور را دوچندان می‌کند.  

وی با بیان این‌که باید تولید داخلی را به میزانی بالا ببریم که نه‌تنها واردات نداشته باشیم بلکه صادرات داشته باشیم اظهار کرد: آیا مدیران اقتصادی ما خواهند توانست از ظرفیت تولید داخلی در عرصه‌های مختلف به نفع جوانان استفاده و درآمد ملی را افزایش دهند؟

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: مواظب باشیم برخی الفاظ و قلم‌ها گولمان نزند، این فکر که ما نمی‌توانیم یک نوع مرض است.

خسروی با بیان این‌که علم و پژوهش از عوامل دفاع از اسلام است افزود: برخی عدم‌پیشرفت‌ها به دلیل نبود اخلاق و معنویت است.

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را حفظ کنیم، نیازمند اخلاق و معنویت هستیم؛ نه تضعیف نیروهای انقلابی و زیرسوال بردن نظام جمهوری اسلامی آن‌هم برای کسب چند رأی!

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای به دست آوردن چند رأی، تخریب نکنید و نگذارید بداخلاقی‌ها ادامه یابد.

خسروی گفت: اولین وظیفه ما حضور در انتخابات است و باید حواسمان را جمع کنیم.

وی تصریح کرد: مشکلات کشور را به حساب انقلاب نگذارید بلکه از ناکارآمدی برخی مسئولان است و باید کسانی را به مجلس بفرستیم که بلندگوی خواسته‌های مردم باشند.

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکل اصلی کشور معیشت و اقتصاد است.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

رضا
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

اگر کاندیدایی شفافیت مالی نکند و هزینه های هنگفت و تبلیغات بیش از حد نماید و ستادهای مجلل داشته باشد باید در کارکردن او برای مردم شک کرد.


پاسخ
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

شما که می‌گی بدون ارتباط با کشور های دنیا چطور میشه صادرات داشت؛ اشکال شما و دولتی که طرفدارش هستی اینه که دنیا را در 6 کشور میدونی. دنیا یعنی آمریکا؟ آقای خسروی در سخنرانیش گفته کشورهای اطراف. همین دولتی که طرفدارش هستی کشورهای اطراف و جمعیت چند صد میلیونیش را ول کرده و اونوقت همین ترکیه داره بازار کشورهای همسایه را تصاحب میکنه. برو عراق ببین چطور جنس های ترکیه جولان میده. خنده داره که معنی دنیا را نمیفهمین و فقط با بهانه دنبال تخریب و انحراف ذهن مردم هستین. خیلی راحت میتونیم محصولات کشور را در کشورها همسایه بفروشیم انوقت وقت کشور را 6 سال هدر نمیدیم. تازه دولت بقیه را مقصر می دونه! ای خداااااااااااا !!!!


محمد
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

با سلام،ایشان فرمودند باید صادرات را افزایش داد.حال چندسوال ساده: 1- بدون ارتباط با کشور های دنیا و ناتوان بودن از استفاده از تکنولوژی روز دنیا چه طور می توان تولید را افزایش داد؟ 2- به فرض اینکه با تکیه بر توان داخلی تکنولوژی را هم داشتیم وتولید را افزایش دادیم،بدون ارتباط با کشورهای دنیا،چطور می توان به این کشورها صادرات داشته باشیم؟ 3- به فرض اینکه صادرات راهم داشتیم با تحریم بانکی چطور می توان ارز حاصل از صادرات را به کشور وارد کرد؟


محمد
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

معلومه آقایانی که به اصطلاح ملبس هستند و به نظر میرسه از کاندیداهای حامی دولت و حامی اون کاندیدای دیگه هستن، بدجور از حضور نیروهای انقلابی در انتخابات ترسیدن! مدام تخریب کنید چون همه حامیان دولت ناکارآمد راهی جز تخریب ندارن وگرنه دستشون جلوی مردم خالیه. اینا بدجور از رودرو شدن با جبهه انقلاب میترسن به همین دلیل تامیتونن جبهه انقلاب را تخریب میکنن


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب