سرویس: اجتماعی کد خبر: 93956 ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶

فرماندار بیرجند:

ستادهای انتخاباتی نباید در پنج نقطه بیرجند مستقر شوند

ناصری گفت: پنج نقطه در سطح شهر برای عدم استقرار ستادهای انتخاباتی اعلام شده است.

ستادهای انتخاباتی نباید در پنج نقطه بیرجند مستقر شوند

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی ناصری فرماندار بیرجند صبح امروز در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی خراسان جنوبی گفت: کمیته سلامت برگزاری انتخابات جهت نظارت بر تبلیغات کاندیداها تشکیل شده است.

وی با اشاره به این که پنج نقطه در سطح شهر برای عدم استقرار ستادهای انتخاباتی اعلام شده است، افزود: کاندیداهای انتخاباتی در خیابان مدرس حدفاصل میدان اول تا میدان دوم مدرس، تقاطع دوم مدرس تا ۵۰ متر از طرفین، خیابان معلم تقاطع میدان مادر تا خیابان ۱۵ خرداد، حاشیه میدان شهدا و در مهرشهر نیز خیابان حافظ غربی نباید ستاد انتخاباتی مستقر کنند.

فرماندار بیرجند با اشاره به این که بایدها و نبایدها به کاندیداهای انتخاباتی بیان شده است، گفت: جلسه توجیهی برای کاندیداهای انتخاباتی بهتر است بعد از ۱۲ بهمن ماه که صلاحیت ها به طور کامل بررسی شد، برگزار شود.

ناصری به تناقض هایی که در قوانین انتخاباتی وجود دارد اشاره کرد و افزود: در ماده ۶۵ قانون انتخابات بیان شده که تبلیغات زود هنگام جرم است اما مجازات آن بازدارنده نیست و بهتر است بازنگری شود.

وی افزود: ابعاد پوستر و نصب آن نیز باید تعیین تکلیف شود چراکه در سال های گذشته بیشترین مشکلات ما در همین زمینه بوده است.

فرماندار بیرجند تصریح کرد: هر کاندیدا می تواند دو ستاد بانوان و دو ستاد آقایان در سطح شهر داشته باشد.

انتهای پیام/۱۳۲/ 23/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب