سرویس: اخبار استان کد خبر: 93887 ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی:

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

رضایی گفت:نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای دیجیتال در استان خراسان جنوبی از صبح روز چهار شنبه ۲ بهمن ماه ۹۸ با حضور تیم های منتخب در بیرجند آغاز می‌شود.

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضایی مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، گفت: نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای دیجیتال در استان خراسان جنوبی از صبح روز چهار شنبه ۲ بهمن ماه ۹۸ با حضور تیم های منتخب در بیرجند آغاز می‌شود.

وی افزود: این رویداد در سه محور پویانمایی (انیمیشن کوتاه، موشن‌گرافیک، انیمیشن کات اوت، کمیک موشن و استاپ موشن)، بازی اندرویدی و نرم‌افزار ویژه تلفن همراه برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی بیان کرد: مهلت ثبت نام نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج را یکم بهمن‌ماه و زمان برگزاری این رویداد نیز دوم تا چهارم بهمن است.

رضایی عنوان کرد: در بحث داوری این رویداد نیز با آغاز این برنامه آیین‌نامه‌های داوری و موارد خطا به شرکت‌کنندگان اطلاع داده شده  و شرکت‌کنندگان ملزم به رعایت قوانین فنی، هنری، محتوایی و تشکیلاتی -انضباطی رزمایش می‌شوند.

وی اظهار کرد: بر اساس قوانین اعم از تخصصی یا عمومی برگزیدگان مسابقات اعلام می‌شوند و این برگزیدگان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار می‌شود را دریافت می‌کنند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی گفت: شرکت‌کنندگان در مدت زمان ۴۸ ساعت در زمینه تولید محصولات مذکور به رقابت می‌پردازند تا هر یک بهترین محصولات را از نقطه نظر فنی و محتوایی تولید کنند.

رضایی در رابطه با ورود، پذیرش و استقرار تیم‌ها نیز افزود: مسئولان تیم‌ها دوم  بهمن‌ماه از ساعت 7 الی 10 صبح  می بایست در مکان اعلامی حاضر شده و اعضا را به کمیته برگزاری معرفی و ای‌دی کارت های مجوز ورود در رویداد را دریافت کنند.

وی با تاکید بر اینکه تیم‌های شرکت‌کننده در هر رشته حداکثر پنج و حداقل سه نفر باید باشند، گفت: از آنجا که شرکت‌کنندگان باید به‌صورت تیمی معرفی شوند از حضور انفرادی اشخاص جلوگیری می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی  با اشاره به این‌که اسامی متقاضیان باید به‌صورت تیم تخصصی و در قالب یک لیست واحد برای دبیرخانه ارسال شود، افزود: این اطلاعات شامل اطلاعات تخصصی، تکنیک، نرم‌افزار کاربردی مورد استفاده و یا زبان تخصصی برنامه‌نویسی است که باید به صورت نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، رشته، سِمت در تیم، تخصص فنی قید شود.

رضایی با بیان این‌که شرکت‌کنندگان می‌بایست  ملزومات فنی خود را به همراه داشته باشند، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان این رویداد می توانند تجهیزات الکترونیک (لپ‌تاپ، تلفن همراه «به عنوان مودم»، هارد اکسترنال و فلش) و غیرالکترونیک از جمله کاغذ و مدادهای طراحی، تخته‌شاسی و … را با خود داشته باشند.

وی عنوان کرد: در پایان نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزیدگان مشخص شده و منتخبان راهی مرحله کشوری می‌شوند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین به برگزیدگان هر محور 30 میلیون ریال جوائز نقدی تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب