سرویس: اجتماعی کد خبر: 93880 ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس:

پنجمین محموله کمک‌های هلال احمر از فردوس به مناطق سیل‌زده ارسال شد

لاژوردی گفت: پنجمین محموله امدادی خراسان‌جنوبی از فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان ارسال شد.

پنجمین محموله کمک‌های هلال احمر از فردوس به مناطق سیل‌زده ارسال شد

به گزارش  خبرنگار خاورستان، سید حسین لاژوردی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس در حاشیه ارسال کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان بیان کرد: هلال احمر شهرستان فردوس همانند سایر شعب استان، اقدام به جمع آوری اقلام غیر نقدی و کمک های نقدی برای سیل زدگان کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار محموله کمک های امدادی از سطح استان به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است، افزود: طی امروز پنجمین محموله امدادی خراسان جنوبی از فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان ارسال شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس با بیان اینکه این محموله کمک های اهدایی مردم شهرستان فردوس است، گفت: این محموله شامل دو هزار و ۵۶ ثوب انواع البسه، ۸۴۰ قوطی کنسروجات، ۵۴  تخته پتو و دیگر مواد خوراکی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان است.

لاژوردی ارزش ریالی محموله را یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این کالاها برای توزیع با یک دستگاه کامیونت هلال احمر به ایرانشهر ارسال می‌شود.  

وی اظهار کرد: شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس عنوان کرد: شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب