سرویس: اجتماعی کد خبر: 93837 ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند:

در هر پست و مقامی باید وامدار خون شهدا باشیم

بازیار گفت: ما در هر پست و مقامی باید وامدار خون شهدا باشیم و به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

در هر پست و مقامی باید وامدار خون شهدا باشیم

شهرام بازیار رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند در حاشیه دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: امروز دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان‌جنوبی با محوریت شهید مدافع حرم شهید بصیری‌پور برگزار شد.

وی افزود: یادواره شهدای ورزشکار هر ساله به صورت متوالی و با همکاری دستگاه‌های متولی برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند گفت: با توجه به شاخص‌هایی که وجود دارد 64 شهید ورزشکار در استان شناسایی شده‌اند و اگر شهدایی که شاخص‌های لازم را داشته باشند شناسایی شوند به این شهدا اضافه خواهیم کرد.

بازیار تصریح کرد: علاوه بر برگزاری یادواره شهدا در طول سال نیز با همکاری بنیاد شهید و بسیج ورزشکاران در قالب یک ستاد با خانواده شهدای ورزشکار دیدار داریم.

وی افزود: رسالت انسانی ما حکم می‌کند به دیدار خانواده شهدا برویم و با آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبری تجدید میثاق داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند گفت: دیدار با خانواده شهدا باعث می‌شود نسل جوان ما که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند و سوالاتی در ذهن آنها وجود دارد بیشتر با شهدا آشنا شوند و ببینند که خانواده‌های شهدا فرزندان گلشان را تقدیم اسلام کرده و بعد هم صبوری کردند.

بازیار تصریح کرد: ما در هر پست و مقامی باید وامدار خون شهدا باشیم و به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

وی به این بیت شعر که "آنچه در ترازوی خرد وزن می‌آرد  عشق است و ایمان، خدمت به هم‌نوعان" اشاره کرد و افزود: ما در هر پست و مقامی هستیم باید وامدار خون شهدا باشیم و به مردم خدمت کنیم.

انتهای پیام/ 132 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب