سرویس: اجتماعی کد خبر: 93740 ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

حضور هفتمین کاروان سلامت هلال احمر خراسان جنوبی در روستاهای ذکری و گل‌نی/ 140 نفر خدمات درمانی دریافت کردند

بخشی با بیان این‌که هفتمین کاروان سلامت هلال احمر خراسان جنوبی به منظور ارائه خدمات درمانی در روستاهای ذکری و گل‌نی حضور یافته‌اند، گفت: طی این سفر به ۱۴۰ نفر خدمات درمانی ارائه شده است.

حضور هفتمین کاروان سلامت هلال احمر خراسان جنوبی در روستاهای ذکری و گل‌نی/ 140 نفر خدمات درمانی دریافت کردند

به گزارش خاورستان، احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به شیوع بیماری پوستی در ذکری و گل نی اظهار کرد: از آغاز شناسایی این بیماری در دو روستای محروم و مرزی، اقدامات هلال احمر در قالب درمان و پیشگیری از شیوع بیشتر شروع شد.  

وی با بیان این‌که دارو های مورد نیاز توسط پزشک داوطلب هلال احمر تامین و در بین بیماران توزیع شده است، گفت: همچنین در قالب اعزام کاروان های سلامت، افرادی متخصص از تهران در دو نقطه ذکری و گل نی حضور یافته اند که کمک های زیادی در رفع بیماری افراد این دو روستا داشته است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه هفتمین کاروان سلامت هلال احمر خراسان جنوبی به منظور ارائه خدمات درمانی در این نقطه حضور یافته‌اند، گفت: طی این سفر به ۱۴۰ نفر خدمات درمانی ارائه شده است.

وی از توزیع ۱۰۰ بسته غذایی و تعدادی البسه بین نیازمندان خبر داد و افزود: این اقلام با ارزش ۳۲ میلیون تومان و با همکاری آموزش و پرورش و هلال احمر بین اهالی منطقه توزیع شد.

بخشی با بیان اینکه در پنج کاروان پزشک متخصص پوست و داوطلبانی از مازندران حضور داشته اند، افزود: ارائه آموزش هایی پیرامون نحوه برخورد با بیماری های پوستی و توزیع رایگان داروی مورد نیاز بیماران از جمله خدمات این افراد بوده است.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب