سرویس: ورزشی کد خبر: 93587 ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲

استاندار خراسان جنوبی:

وزارت ورزش و جوانان برای احداث سالن ورزشی و یک باب زورخانه استاندارد در خراسان جنوبی برنامه ریزی کند

معتمدیان گفت: احداث سالن ورزشی استاندارد 4 هزار نفره، ایجاد یک باب زورخانه استاندارد و... از دیگر نیازهای استان است که وزارتخانه می‌بایست برای تأمین آن برنامه‌ریزی کند.

وزارت ورزش و جوانان برای احداث سالن ورزشی و یک باب زورخانه استاندارد در خراسان جنوبی برنامه ریزی کند

به گزارش خاورستان، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی شب گذشته در دیدار با عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: برنامه ما در استان این است که در بحث تأمین زیرساخت ها، متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه اقدام نماییم.

وی تأکید کرد: اگر زیرساختی در یک منطقه ایجاد می شود، باید بر اساس مطالبات مردم و نیازهای واقعی باشد.

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: توجه به زیرساخت‌های ورزش همگانی از مطالبات مردم استان در مناطق مختلف است.

معتمدیان احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها را به عنوان یکی از درخواست‌های استان برشمرد و گفت: یکی دیگر از نیازهای مردم استان به ویژه در روستاها، سالن های ورزشی سقف کوتاه است.

وی ادامه داد: تأمین این دو نیاز در روستاها، بخشی از مشکلات مردم را رفع می کند.

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: احداث سالن ورزشی استاندارد 4 هزار نفره، ایجاد یک باب زورخانه استاندارد و... از دیگر نیازهای استان است که وزارتخانه می‌بایست برای تأمین آن برنامه‌ریزی کند.

معتمدیان با اشاره به این‌که در راستای توسعه ورزش همگانی در پارک‌ها از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت به استان، مبالغی لحاظ شده، تصریح کرد: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان نیز با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توافق کرده‌ایم.  

وی افزود: بخشی از پروژه‌های نیمه تمام استان مربوط به حوزه ورزش است که تکمیل آنها توجه ویژه وزارتخانه را می‌طلبد.  

وی در بخش دیگری از سخنانش، میزبانی مسابقات ملی و بین المللی را از ظرفیت‌های مناسب برای معرفی استان عنوان کرد و گفت: استان تا قبل از این، مسابقات ملی کشتی آزاد و فرنگی را به خوبی میزبانی کرده و بعد از این هم می‌تواند میزبان مسابقات دیگر رشته‌های ورزشی باشد.  

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار توجه به ورزش همگانی، ورزش بانوان و توسعه ورزش روستایی را از اولویت های وزارتخانه برشمرد و ضمن تشریح برنامه هایش برای توسعه ورزش خراسان جنوبی، درخصوص پیگیری 5 میلیارد تومان اعتبارات سفر دکتر نوبخت برای توسعه ورزش استان که در اختیار وزارتخانه قرار گرفته بود، قول مساعد داد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب