سرویس: سیاسی کد خبر: 93553 ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

امام جمعه سرایان:

افرادی که درباره فتنه تردید دارند شایسته مسئولیت نیستند/ سکوت گاهی از فتنه بدتر است

حجت‌الاسلام سنجری گفت: افرادی که هنوز با تردید در مورد فتنه ۸۸ حرف می‌زنند جریان براندازی که در سال ۱۳۸۸ اتفاق افتاد و کمر همت بسته بودند که انقلاب اسلامی را از بین ببرند را درک نکردند و مسئولی که پیام ولایت را درک نکند شایسته مسئولیت نیست.

افرادی که درباره فتنه تردید دارند شایسته مسئولیت نیستند/ سکوت گاهی از فتنه بدتر است

حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر سنجری امام جمعه سرایان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص اهمیت ۹ دی اظهار کرد: فتنه سال ۱۳۸۸ لغزش خواص بود و به فرمایش مقام معظم رهبری ظلم به نظام شد.

وی بیان کرد: اگر مسئولی در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری زاویه داشته باشد ما نیز در مقابلش زاویه خواهیم داشت و به وی انتقاد خواهیم کرد.

امام جمعه سرایان عنوان کرد: فتنه سال ۱۳۸۸ و به طبع آن حماسه ۹ دی سرپوشی بر تمام خباثت‌های مستکبران بود.  

حجت‌الاسلام سنجری اظهار کرد: این‌که مسئول استانی ما نتوانسته این موضوع را بفهمد باید از خودش پرسید.

وی گفت: افرادی که با تردید نسبت به مسئله فتنه صحبت می‌کنند نشان از آن است که عمق جریان فتنه را درک نکردند و می‌خواهند صندلی‌های خود را نگه دارند.

امام جمعه سرایان بیان کرد: افرادی که هنوز با تردید در مورد فتنه ۸۸ حرف می‌زنند جریان براندازی که در سال ۱۳۸۸ اتفاق افتاد و کمر همت بسته بودند که انقلاب اسلامی را از بین ببرند را درک نکردند.

حجت‌الاسلام سنجری ادامه داد: این افراد هر کس هستند مسئول یا غیرمسئول پیام ولایت و فرمایشات مقام معظم رهبری را درک نکردند.

وی تصریح کرد: مسئولی که پیام ولایت، رهبری و زعامت مردم را درک نکند شایسته مسئولیت نیست هر فردی که بخواهد باشد وکیل، وزیر، استاندار، فرماندار و امام جمعه هر کسی در هر جا که است فرقی نمی‌کند. این پیام پیامی است که عامه مردم درک کردند اما خواص درک نمی‌کنند این مسئول به درد نظام اسلامی نمی‌خورد.

امام جمعه سرایان گفت: حضور مردم شهرستان سرایان در مراسم ۹ دی در سه نقطه شهری با حضور قابل توجه مردم برگزار شد. مردم دیروز به صحنه آمدند که در دهمین سال جریان فتنه ۸۸ را محکوم کنند.

حجت‌الاسلام سنجری خاطرنشان کرد: مردم ما در شرایطی در مراسمات حضور پیدا می‌کنند که تورم، اغتشاشات سال‌های ۹۶ و ۹۸ و شبهاتی که دشمنان ما در خصوص مسائل انتخابات انتشار می‌دهند و هشتگ‌هایی که در فضای مجازی انتشار می‌دهند وجود دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به این‌که تهدید و تطمیع از ابتدای انقلاب وجود دارد قطعا مردم ما از ابتدای انقلاب مستحکم‌تر بوده و پای انقلاب ایستادند و نخواهند گذاشت تحرکات خاصی که در برخی جاها وجود دارد در نیت آن‌ها کوچکترین خدشه‌ای وارد کند.

امام جمعه سرایان گفت: ساکتان فتنه چند نوع هستند و سکوت خواص هزینه‌های بیشتری برای انقلاب داشته است.

حجت‌الاسلام سنجری افزود: ساکتان فتنه افرادی هستند که نهادهای خاصی وجود دارند و کاری به برخی حوادث ندارند یا هم مسئولان هستند؛ وزیر، وکیل، نماینده مجلس و سایر هستند اما باید بدانند که مردم از آن‌ها جلوتر هستند.

وی بیان کرد: مردم در جریان ۹ دی نشان دادند که از مسئولان جلوتر هستند و این را همه میدانند در این دولت باشد یا دولت دیگر فرقی نمی‌کند.

امام جمعه سرایان گفت: پیام مردم در ۹ دی وحدت و اتحاد است.امروز همه بدانند جریان احزاب مختلف نیست جریان، جریان خائن و خادم است اگر کسی دل بسته به نظام، شهدا، خانواده شهدا و ارزش‌ها باشد و پای این نظام بماند خادم خواهد بود چه مسئول باشد چه غیرمسئول اما اگر دل بسته به جریان فتنه و براندازی در درون نظام باشد چه مسئول و غیر مسئول خائن است.

حجت‌الاسلام سنجری گفت: ساکتان با سکوت خود ارزش‌ها را زیر پا گذاشتند دل مردم و مقام معظم رهبری را خون کردند.

وی تصریح کرد: سکوت در بسیاری اوقات از فتنه بدتر است. چه بسا افرادی که به مسئله‌ای تظاهر کردند از افرادی که ساکت هستند در نگاه مردم بهتر باشند حتی اگر مطلب، تفکر و تظاهر آن‌ها خلاف ارزش‌ها باشد.

امام جمعه سرایان عنوان کرد: اگر بخواهیم ساکتین را در جریان فعلی عرض کنم جریان نفاق است و این جریان همیشه منفور مردم است.

انتهای پیام/127/ 14/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

عباس
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

فرمایشات ایشان کاملا بجاست وانشاالله که بصیرت مابجایی برسد که اینگونه مسوولین را بشناسیم.میبینیم که مسوول استان بیانیه میدهدبرای نهم دیماه ولی کوچکترین اشاره ای حاضرنیستند به مسببین فتنه وعاملان این جنایت بکنند ومعنی اینکار یعنی تظاهر درامور جلوی چشم خلق الله واز طرفی چسبیدن صرف به میز ریاست


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب