سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 93389 ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴

بازدید هنرمندان شهر از فرهنگسرای شهرداری بیرجند

جمعی از هنرمندان شهر بیرجند همراه با شهردار و اعضای شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی در حال احداث شهرداری بیرجند بازدید کردند.

بازدید هنرمندان شهر از فرهنگسرای شهرداری بیرجند

به گزارش خاورستان، جمعی از هنرمندان شهر بیرجند صبح امروز همراه با شهردار و اعضای شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی در حال احداث شهرداری بیرجند بازدید کردند.

محمد علی جاوید شهردار بیرجند در حاشیه این دیدار که به منظور تقدیر از این اقدام فرهنگی شهردار و شورای اسلامی شهر بیرجند انجام شد، اظهار کرد: شهرداری بیرجند در سال گذشته مبلغ یک و نیم میلیارد تومان و در سال جاری 13 و نیم میلیارد تومان جهت ساخت فرهنگسرا هزینه کرده که بیش از ۸ ۱ میلیارد تومان دیگر برای بهره برداری از آن نیاز به اعتبار است.

وی افزود: کل اعتبار این پروژه از محل منابع داخلی شهرداری تامین شده و در نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار بیرجند یادآور شد: این مجموعه که در زمینی به مساحت 1.8 هکتار احداث شده دارای یک سالن با گنجایش ۱۸۰۰ نفر، دو سالن جانبی، اتاق‌های گریم، سالن‌های انتظار، آمفی تئاتر روباز، فضای برگزاری نمایشگاه، کافی شاپ، نمازخانه و فضاهای گفتگو است.

جاوید خاطرنشان کرد: پیشنهاد دادیم برای پیوستگی میان باغ مفاخر، میدان اجتماعات و این مجموعه فرهنگی، اتصال با پل هوایی که روی خیابان دانشگاه ایجاد می شود برقرار شود.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب