سرویس: اجتماعی کد خبر: 93386 ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۳

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خبر داد

راه‌اندازی خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی/ 8 طرح پژوهشی مورد حمایت قرار گرفت

عظیمی‌فرد از ایجاد خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی خبر داد و گفت: در این خانه از ظرفیت نخبگان نیروهای مسلح، دانشگاهیان و حوزه علمیه بهره خواهیم برد.

راه‌اندازی خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی/ 8 طرح پژوهشی مورد حمایت قرار گرفت

به گزارش خبرنگار خاورستان، مرتضی عظیمی فرد مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی صبح امروز در شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح خراسان جنوبی از ایجاد خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی خبر داد و اظهار کرد: در این خانه از ظرفیت نخبگان نیروهای مسلح، دانشگاهیان و حوزه علمیه بهره خواهیم برد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 8 طرح مورد حمایت قرار گرفته که از این تعداد ۴ طرح به خروجی رسیده و در زمینه‌های الکترونیک، مکانیک و فناوری اطلاعات بوده است.

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با اشاره به این‌که حمایت‌های مادی و معنوی از طرح‌های نخبگان و مخترعین می‌شود، گفت: یک سری کمک‌های بلاعوض نیز به نخبگان داده می‌شود تا محصولات آنها در جهت رفع نیازهای استان و کشور تجاری سازی شود. 

عظیمی‌فرد با اشاره به این‌که طرح های آماتور و نیمه حرفه‌ای مورد حمایت قرار می‌گیرند، خاطرنشان کرد: طرح‌های آماتور با ۵ میلیون تومان و نیمه حرفه ای نیز با ۲۵ میلیون تومان مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۴۰ میلیون تومان از طرح های آماتور  و ۳۰ میلیون تومان از طرح‌های نیمه حرفه‌ای حمایت شده است.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب