سرویس: اجتماعی کد خبر: 93348 ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

با الگو قرار دادن شجاعت و اخلاص شهدا در کارها تمامی مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور قابل حل است

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت:زمانی که دشمنان با تمام امکانات خود به انقلاب اسلامی ایران حمله ور شدند شهدا با ایثارگری های خود ثابت کردند که در دفاع از انقلاب و کشور خود ذر‌ه‌ای کوتاه نمی آیند.

با الگو قرار دادن شجاعت و اخلاص شهدا در کارها تمامی مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور قابل حل است

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمود نخعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی در یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه ای در حسینیه جماران بیرجند با اشاره به سخن مقام معظم رهبری نسبت به زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست اظهار کرد: اگر یاد و خاطره شهدا زنده نگه داشته شود، مشکلات دنیایی که امروز دچار آن هستیم بر طرف خواهد شد.

 

وی افزود: شهدا شعار دادند و به شعار خود عمل کردند.

 

نخعی با تاکید بر اینکه شهدا به ما درس شجاعت را آموختند بیان کرد: زمانی که دشمنان با تمام امکانات خود به انقلاب اسلامی ایران حمله ور شدند شهدا با ایثارگری های خود ثابت کردند که در دفاع از انقلاب و کشور خود ذر‌ه‌ای کوتاه نمی آیند.

 

وی خاطر نشان کرد: این امنیت و استقلالی که در جهان ما شاهد آن هستیم به برکت همین شجاعت و ایثارگری های شهدای عزیز است.

 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان با اشاره به این‌که ایران غنی ترین کشور چه از نظر سرمایه انسانی و چه منابع طبیعی است، گفت: اگر امروز ماهم در تمام امور اجرایی کشور شعار شهدا رو سرلوحه کار خود قرار دهیم و مانند شهدا عمل کنیم تمامی مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشورحل خواهد شد.

 

انتهای پیام/143

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب