سرویس: اخبار استان کد خبر: 93344 ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیرجند خبر داد

نصب دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک در بیرجند

قلی نژاد گفت: دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک در تقاطع چهارراه 15 خرداد و خیابان معلم از سوی شهرداری نصب و راه اندازی شد.

نصب دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک در بیرجند

به گزارش خاورستان، مسلم قلی نژاد مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیرجند اظهار کرد: با هدف کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع های پرتردد سطح شهر، این دوربین نظارت تصویری در تقاطع چهارراه 15 خرداد و معلم نصب شد.

 

وی با بیان اینکه دوربین های نظارتی در زمان بروز بحران بسیار موثر است و امکان نظارت تصویری را در سطح شهر میسر می سازد عنوان کرد: این دستگاه علاوه بر نشان دادن وضعیت ترافیکی محل، اختلالات و تخلفات ترافیکی و راهنمایی را به مرکز کنترل ترافیک شهر اعلام می کند.
 
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیرجند از اتصال این دوربینها به مرکز کنترل ترافیک خبرداد و  اضافه کرد:  نصب دوربین در سطح شهر باعث بالا رفتن امنیت شده و در زمینه نظارتی و کنترلی سبب ارتقاء فرهنگ ترافیکی می شود.
 
قلی نژاد اضافه کرد: مرکز کنترل ترافیک در شهرداری بیرجند برای استفاده بهینه از زیرساخت‌ های شهری، روان‌سازی ترافیک و نظارت بر سطح شهر راه‌اندازی شده است.
 
وی با بیان اینکه برای نصب این دوربین مبلغ 50 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: پیش از این و طی سال جاری 7 دستگاه دوربین نظارت تصویری در تقاطع های مهم شهر از جمله میدان آزادی، میدان قدس و چهارراه جوادیه، تقاطع بلوار پاسداران و خیابان خلیل طهماسبی  با ارزش 170 میلیون تومان نصب شده است.  
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب