سرویس: اجتماعی کد خبر: 93239 ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

هوشیاری و بصیرت مردم ایران بساط فتنه گران را برچید

حجت الاسلام ملایی گفت: جمهوری اسلامی ایران در مقاطع گوناگون با فتنه های مختلفی از سوی دشمنان روبرو بوده و دشمن نیز دنبال روزنه ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده است ولی هوشیاری، بصیرت و حضور به موقع مردم، بساط فتنه و فتنه گران را جمع کرده است.

هوشیاری و بصیرت مردم ایران بساط فتنه گران را برچید

به گزارش خاورستان، جلسه برنامه ریزی مراسم بزرگداشت یوم الله نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محل سالن جلسات شورا برگزار شد.

 

حجت الاسلام احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در این جلسه از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در مناسبات ملی و انقلابی تقدیر کرد.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در وقایع اخیر و تشکر عمیق ایشان از حضور حماسی، مهم و تاثیرگذار مردم به عنوان مهمترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی گفت: همانطور که شاهد بودیم مردم بزرگ و بصیر خراسان جنوبی در جای جای این استان، به رغم وجود مطالبات، نگرانی ها و خواسته های معیشتی برای حمایت از اقتدار و امنیت کشور به سیل خروشان راهپیمایی های خودجوش پیوستند و حماسه ای دیگر آفریدند و به فرموده مقام معظم رهبری «کاری که ملّت در این یک هفته کردند، خیلی بالاتر بود، خیلی مهم‌تر بود از هر حرکت میدانی».

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با تاکید بر ضرورت اقناع افکار عمومی در خصوص شبهات گفت: این حضور بار دیگر ثابت کرد حافظان و پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی، مردم هستند و مسئولان باید با تمام توان و با افتخار در خدمت مردم بوده و اهتمام تام و تمام آنان معطوف به رفع مشکلات مردم، به ویژه مشکلات معیشتی، باشد.

 

وی افزود: از هم اکنون تا نهم دی ماه فرصت مغتمنی جهت تبیین و برنامه های بصیرتی در مساجد، مدارس و دانشگاه ها و سایر محافل و مجامع است.

 

حجت الاسلام ملایی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقاطع گوناگون با فتنه های مختلفی از سوی دشمنان روبرو بوده و دشمن نیز دنبال روزنه ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده است، گفت: ولی همواره هوشیاری، بصیرت و حضور به موقع مردم، بساط فتنه و فتنه گران را جمع کرده است و حماسه هایی نظیر 9 دی آفریده است.

 

در ادامه ضمن تشکیل ستاد گرامیداشت یوم الله 9 دی در استان، کارگروه تبیین، جهت اقناع افکار عمومی در خصوص شبهات و کارگروه پشتیبانی از رسانه ها نظر به ضرورت انعکاس شایسته حضور باشکوه مردم توسط خبرگزاری ها و مطبوعات تشکیل شد.

 

انتهای پیام/ 132/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب