سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 93187 ۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:

رسانه‌ها‌ی استان در محکومیت ‌فتنه اخیر به خوبی عمل کردند

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه به لحاظ رسانه‌ای، ارتباطات و فضای مجازی نسبتاً وضعیت خوبی در این استان داریم گفت: رسانه‌ها‌ی خراسان جنوبی ‌در محکومیت ‌فتنه اخیر به خوبی عمل کردند.

 رسانه‌ها‌ی استان در محکومیت ‌فتنه اخیر به خوبی عمل کردند

به گزارش خاورستان، سردار سرتیپ پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار‌الرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: همدلی و هم‌افزایی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی خوبی در رسانه‌های استان  وجود دارد.

 
وی از خراسان جنوبی به عنوان استانی با غنای فرهنگی یاد کرد و گفت: همواره تربیت نیروی انسانی کیفی، خوش فکر، خلاق، مستعد و نخبه برای این استان و کشور مورد توجه بوده و بزرگان نام‌آوران عرصه‌های مختلف علم و ادب و هنر، ارتباطات، پزشکی، جغرافیا از فرزندان این سرزمین هستند.
 
فرمانده سپاه انصار‌الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه در بخش‌های فرهنگی استان اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: در بین رسانه‌های استان انسجام و هماهنگی خوبی شاهد‌یم و از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان رضایت داریم و در این بخش هماهنگی و همکاری خوبی وجود دارد.
 
سردار قاسمی رسانه‌ها را اثرگذار و مهم خواند و اظهار کرد: رسانه‌های استان به خوبی در موضوعات مختلف از جمله گرانی در بازار، محکوم کردن جریان فتنه و مطالبه‌گری ورود کرده و پوشش داده‌اند و موضع‌گیری‌های سریع و خوبی داشته‌اند.
 
وی از خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه‌ای تاثیرگذار، مهم و فعال در کشور یاد کرد و گفت: خبرگزاری تسنیم در خراسان جنوبی پرتوان و پرتلاش و فعال در عرصه‌های مختلف بدون تنش و هیاهو فعالیت کرده و ضمن انتشار مواضع و برنامه‌های بسیج، از عملکرد این خبرگزاری در استان رضایت داریم.
 
مجید قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم نیز در این دیدار با بیان اینکه همدلی خوبی در عرصه رسانه‌ای استان وجود دارد، اظهار کرد: خبرگزاری تسنیم خود 7 سال است که با مشی کاملا حرفه‌ای و نگاه منصفانه در عرصه رسانه‌ای کشور فعال است.
 
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: وظیفه داریم با این نگاه رصد هوشمندانه و نقد منصفانه را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده که الحمدالله با این رویکرد موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.   
 
انتهای پیام/ 132/ 66/
منبع: تسنیم

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب