سرویس: اجتماعی کد خبر: 93165 ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

طی 8 ماه گذشته انجام شد

نجات 640 نفر توسط نیروهای هلال احمر خراسان‌جنوبی/ افزایش 29 درصدی حوادث

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از افزایش 29 درصدی حوادث طی هشت ماه گذشته نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: همچنین حادثه دیدگان جاده‌ای نسبت به سال گذشته 38 درصد افزایش یافته است.

نجات 640 نفر توسط نیروهای هلال احمر خراسان‌جنوبی/ افزایش 29 درصدی حوادث

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی هشت ماه گذشته نیروهای هلال احمر خراسان‌جنوبی به یک‌هزار و 202 مورد حادثه، امدادرسانی کرده‌اند.

 
وی با بیان اینکه 63 درصد از این ماموریت‌ها در حوادث جاده‌ای بوده، افزود: 9 درصد خدمات حضوری، 10 درصد سیل و آبگرفتگی، 13 درصد حوادث شهری و یک درصد دیگر موارد بوده است. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ماموریت‌های هشت ماهه سال جاری به هشت هزار و 288 حادثه دیده امدادرسانی شده گفت: 31 درصد از این افراد در حوادث جاده‌ای، هشت درصد به صورت حضوری، 53 درصد در حوادث سیل و آبگرفتگی، سه درصد در حوادث شهری و یک درصد در دیگر زمینه‌ها خدمات گرفته‌اند. 
 
شهریاری از افزایش 29 درصدی حوادث طی هشت ماه گذشته نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: همچنین حادثه دیدگان جاده‌ای نسبت به سال گذشته 38 درصد افزایش یافته است. 
 
 
وی عنوان کرد: در این حوادث 640 نفر توسط نیروهای هلال احمر نجات پیدا کردند که از این تعداد 110 نفر سرپایی درمان و 530 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی افزود: چهار هزار و 903 نیروی هلال احمر در قالب یک‌هزار و 796 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی کردند و همچنین یک‌هزار و 760خودروی نجات و  یک‌هزار و 41 دستگاه آمبولانس در این حوادث به کارگیری شده است.
 
شهریاری اظهار کرد: عملیات‌های امداد هوایی سال جاری با 21 سورتی پرواز انجام شده است. 
 
وی خاطرنشان کرد: طی این مدت دو هزار و 967 نفر توسط پایگاه‌های هلال احمر اسکان داده شدند و همچنین 217 مورد عملیات رهاسازی توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است.
 
انتهای پیام/127/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب