سرویس: استانداری کد خبر: 93151 ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان:

مهمترین رسالت رسانه مطالبه‌گری حقوق مردم است/ مدیر هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارد

خسروی چاهک گفت: گاهی اوقات شاهد تملق‌هایی توسط برخی از مسئولان در خصوص استاندار هستیم که در شأن جمهوری اسلامی نیست چراکه مدیر هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارد که باید قدردان آن باشد.

مهمترین رسالت رسانه مطالبه‌گری حقوق مردم است/ مدیر هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارد

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی چاهک مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان، بعد از ظهر امروز در جریان حضور استاندار خراسان‌جنوبی در پایگاه خبری تحلیلی خاورستان و دیدار با خبرنگاران این پایگاه خبری، ضمن عرض خیرمقدم به استاندار و هیئت همراه اظهار کرد: این‌که استاندار خراسان‌جنوبی برای رسانه‌های استان وقت گذاشته و در محل خبرگزاری ها حضور پیدا می‌کند بسیار خوب است و جای تشکر دارد.

 

وی با بیان اینکه صحبت‌هایم را در دو بخش خدمت شما عرض می‌کنم، افزود: این‌که استاندار برای صحبت با تمامی اقشار و در تمامی حوزه‌ها وقت می‌گذارد نشان از این دارد که مسئولیت خود را درک کرده و می‌داند که در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می‌کند.

 

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان بیان کرد: می‌توان گفت شما در بین استاندارانی که در استان بودند یا بی بدیل هستید یا کم نظیر چراکه پر کار بوده و عمل‌گرا هستید که این جای تقدیر و تشکر دارد.

 

خسروی با اشاره به سفرهای شهرستانی استاندار خراسان‌جنوبی، عنوان کرد: اینکه استاندار به همراه معاونان و مدیران اجرایی استان در روستاها حضور پیدا می‌کند و مردم مسئولان را در کنار خود می‌بینند بسیار ارزشمند است.

 

وی اظهار کرد: از دیگر تاثیرات سفرهای شهرستان تسری این روحیه به سایر مدیران است که وقتی شاهد پرکاری استاندار هستند اگر نتوانند مانند استاندار بدوند سعی می‌کنند حداقل نصفه شما بدوند که این از خصائص شما است و امیدوارم تا هر زمان که این مسئولیت را داشتید ان‌شاءالله این به یادگار برای مسئولان استانداری و مسئولان بعد از شما بماند و تبدیل به سنت حسنه‌ای شود که ثوابش همیشه برای شما باقی خواهد ماند.

 

 

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با بیان اینکه حال وارد بخش دوم صحبت‌های خود می‌شوم، افزود: یکی از مهمترین رسالت‌های هر رسانه‌ای از هر طیف سیاسی که بخواهد باشد بحث مطالبه‌گری حقوق مردم است.

 

خسروی گفت: در حال حاضر که رویکرد دولت و رئیس قوه قضائیه این است که اگر رسانه‌ای پرده از فساد برداشت یا ناکارآمدی را عنوان کرد نباید صداها به آسمان برود که چرا این مسئله رسانه‌ای شد، افزود: خاورستان تاکنون هزینه انتقاداتش را در تمامی دوران‌ها پرداخت کرده است.

 

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان خطاب به استاندار خراسان‌جنوبی، گفت: به شما، به تمامی مسئولان خراسان‌جنوبی، به خودم و به تمامی افرادی که در این جلسه حضور دارند توصیه می‌کنم اگر در گوشه‌ای از نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی قبول کردید و اگر می‌خواهید یک مرام‌نامه اخلاقی در برخورد با مردم و برخورد با مدیریت خودتان داشته باشید حتما نامه 53 نهج‌البلاغه را مطالعه کنید. اگر این نامه مطالعه شود خواهیم دید نگرشی که امام علی (ع) به مدیریت دارد با نگرش فعلی که در جمهوری اسلامی است خیلی فاصله دارد.

 

خسروی بیان کرد: یکی از شاخصه‌هایی که مقام معظم رهبری در خصوص مدیران بیان می‌کنند انقلابی بودن است و یکی از شاخصه‌های انقلابی بودن پرکاری است که در شما وجود دارد اما در استان مدیران تنبلی نیز داریم که ادامه مسئولیت برخی از مدیران در استان جز ضرر برای خودشان و مردم استان چیز دیگری نیست که امیدواریم شخص استاندار فارغ از هر گونه نگاه سیاسی نسبت به این مسئله توجه داشته باشد.

 

وی به عدم مستقر شدن برخی از مدیران شهرستانی در محل خدمت آنها اشاره کرد و افزود: مسئولی که در محل خدمت حضور نداشته باشد چگونه می‌تواند غم مردم را بخورد؟ نیاز است استاندار نسبت به این موضوع نیز توجه داشته باشد.

 

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان عنوان کرد: هرکسی در هر جایی مدیر می‌شود نیاز به یک استاد اخلاق دارد چراکه گاهی اوقات شاهد تملق‌هایی توسط برخی از مسئولان در خصوص استاندار هستیم که در شأن جمهوری اسلامی نیست چراکه مدیر هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارد که باید قدردان آن باشد.

 

انتهای پیام/127/ 11/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب