سرویس: بیرجند کد خبر: 93127 ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵

خبرهای کانال پلیسی 5آذر ؛

بیش از 178 كيلو گرم ترياک در عمليات مشترک پليسی کشف شد/ دستگيری 2 سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت در"سربیشه"

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 178 كيلو و 500 گرم ترياک در عمليات مشترک پليس خراسان جنوبی و استان "فارس" خبر داد.

 بیش از 178 كيلو گرم ترياک در عمليات مشترک پليسی کشف شد/ دستگيری 2 سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت در"سربیشه"

به گزارش خاورستان، به نقل از پايگاه خبری پليس، سردار"مجيد شجاع" از کشف 178 كيلو و 500 گرم ترياک در عمليات مشترک پليس خراسان جنوبی و استان "فارس" خبر داد.

 

وی افزود: با دريافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی به استان های شمالی كشور بلافاصله بررسی موضوع در دستور كار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"نهبندان"و پليس امنيت عمومی استان خراسان جنوبی قرار گرفت.

 

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران پليس امنيت عمومی خراسان جنوبی محل تردد خودروی قاچاقچيان را شناسايی كردند و بلافاصله گزارش دريافتی به پليس استان"فارس"جهت توقيف خودرو اعلام شد.

 

سردار شجاع بیان كرد: مأموران در ايست و بازرسی شهيد"جنتی"شهرستان"خرم بيد" استان فارس كاميون حامل مواد مخدر را شناسايی و 178كيلو و 500 گرم ترياک از آن كشف كردند.

 

وی عنوان کرد: در اين رابطه قاچاقچی مواد مخدر دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد. سواری پژو با 3 کیلو و 370 گرم هروئین توقیف شد حسین محمدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 3 کیلو و 370گرم هروئین در بازرسی از سواری پژو 405 در شهرستان بیرجند خبر داد.

 

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی مستقر در ایست و بازرسی"علی آباد" شهرستان بیرجند هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو 405 مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران در بازرسی از سواری پژو 3 کیلو و 370 گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف و در این رابطه راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

 

محمدی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند. توقیف اتوبوس مسافر بری با 2 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در"بیرجند" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان"بیرجند" از کشف 2 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در بازرسی از اتوبوس مسافربری در این شهرستان خبر داد.

 

وی افزود: مأموران پاسگاه"مرک" شهرستان بیرجند در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگيری از هدر رفت سرمايه های ملی هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور اصلی"قاین- بیرجند" به یک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند افزود: مأموران در بازرسی از اتوبوس 2 هزار ليتر گازوئيل قاچاق کشف کردند که کارشناسان ارزش تقریبی سوخت قاچاق کشف شده را بیش از 130 میلیون ریال برآرود کردند.

 

شاهوردی با اشاره به توقیف اتوبوس و دستگیری یک متهم در این راستا، خاطر نشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمينه ساز جرايم ديگری نیز در سطح جامعه می شود، بر همین اساس تشدید اقدامات مقابله ای در این حوزه همواره يکی از اولويت های کاری مهم پليس به شمار می رود.

 

دستگيري 2 سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت در"سربیشه"

احمد رضا کارگر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان"سربیشه" از شناسايی و دستگيری 2 سارق حرفه ای کابل های فشار قوی در این شهرستان خبر داد.

 

وی افزود: با وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل های فشار قوی در شهر سربیشه، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با گشت زنی های نامحسوس و تحقیقات پلیسی به 2 نفر در این رابطه مشکوک شدند که متهمان در یک عملیات ضربتی پس از هماهنگی با مرجع قضائی، در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

 

کارگر تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ فنی پلیس به 6 فقره سرقت سیم و کابل های فشار قوی در شهرستان سربیشه اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/66/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب